Photo by Roberto Nickson on Unsplash

Ak hľadáš miesta, ktoré sú ideálne na rande, kde by vás nikto nerušil, navštív tieto miesta.

Verím, že si aspoň jedno z nich vyskúšala (alebo len vyskúšaš), pretože ak bol niekedy tvoj vzťah v „čerstvých“ začiatkoch, moc na verejnosť nechceš chodiť randiť.

Múzeum

Mnoho ľudí v dnešnej dobe do múzeí cez víkendy nechodí, preto by si mala 100% istotu, že tam nikoho známeho nestretneš. Ak sa tvoj potenciálny priateľ zdráha, navrhni múzeum ty. Nie je nič zlé na tom, ak budeš ty tá, ktorá bude mať iniciatívu.

View this post on Instagram

@muzamalta #museum #instart

A post shared by Fay Stephanie (@fay_stephanie__) on

Turistika

Ak vieš, že ste obaja športovo založení, bude vás to baviť. Na výber máš veľa možností a pri každej z nich uvidíš hory, no vždy z iného uhľa pohľadu…a predsa ťa uchvátia (len si dobre pozri cestu, až sa nestratíte, ak niekam pôjdete prvýkrát). Krásna turistika je napr. na Veľkom Rozsutci alebo v Chočských vrchoch.

Kino

Ak nechceš od nikoho počuť blbé pripomienky, kino je perfektné. Všetci by sa mali totiž sústrediť na film. Čo je hlavné –  je tam tmavšie ako vonku. Ak nechceš aby ťa každý videl, toto je ideálna voľba.

Výlet do iného mesta

Pri možnosti, že nechceš na rande stretnúť známu osobu alebo niekoho, kto by vás poznal, vyberte sa autom (vlakom) do iného mesta. Zistíte, že aj v našej krajine je veľa pekných miest, strávite spolu kvalitný čas a nikto vás nebude rušiť.

Súkromný wellness

Či si za to, aby si šla na prvé rande do wellnessu, musíš zvážiť sama. No rozhodne je súkromný wellness miesto, kde veľa ľudí nepríde.

Cyklistická túra

Vyberte sa na romantickú cyklistickú túru po okolí. Máš šancu využiť ešte pár pekných dní, pretože potom bude horšie počasie. Naplánuj trasu kam pôjdete, naplánuj oddych, niečo chutné upeč a vymysli témy, o ktorých sa môžete rozprávať. Celodenný program vám zaručí to, že sa nebudete nudiť a keďže budete na bicykloch, môžete „utiecť“ pred zrakmi ostatných.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating