Photo by Daniel Bernard on Unsplash.com

Ak chceš randiť s vyspelou ženou, bude to ťažšie, než so ženou, ktorá ešte nevie čo chce. Tu nájdeš zoznam vecí, ktoré rozumná žena od vzťahu (a partnera) očakáva.

1. Úprimnú lásku – najdôležitejšia vec, ktorá musí byť všetkým mužom jasná. Žena chce, aby ju niekto úprimne ľúbil. Žiadne klamstvá, predstieranie, zatajovanie alebo osočovanie. Chce pravdu a úprimnosť, aj keď to bude ťažké.

2. Pochopenie a porozumenie – vyspelá žena chápe, že nie všetci majú rovnaký názor na veci. Vie, že svoje ženské názory sa s mužom málokedy budú rovnať, no túži po pochopení. Aby ju muž neurážal a neponižoval za to, že má iné myšlienky, než on.

zdroj: Photo by Dejan Krstevski from Pexels

3. Podržanie v ťažkých dňoch – nie každý deň je pekný a ružový. Nálady, ktoré vystrieda žena za deň, by sa dali spočítať na prstoch ruky. Chce niekoho, kto by tu bol vždy, bez ohľadu na jej náladu. Niekoho, kto by neutiekol pri prvom probléme.

4. Zodpovednosť – ak si žena hľadá dlhodobý vzťah, predpokladá sa, že je samostatná a nezávislá. Toto všetko automaticky očakáva aj od muža – samostatnosť a zodpovednosť za svoje činy.

5. Rozhodnosť – takáto žena chce niekoho, kto sa vie rozhodnúť medzi dvoma možnosťami a stáť si za svojim. Chce niekoho, kto bude mať svoj vlastný názor a nebude ako poslušná ovečka, ktorá kráča tam, kde ju dajú.

zdroj: Photo by Candice Picard on Unsplash.com

6. Zaujímavé aktivity – ak si chce žena nájsť dlhodobý vzťah, musí tam byť vzrušenie a adrenalín. Nechce každý večer zaspávať pri televízii a jesť tú istú večeru 5 dní po sebe. Chce robiť zaujímavé veci, pri ktorých by sa nenudila a rozvíjala by svoj potenciál.

7. Prítomnosť a pozornosť partnera – žena chce, aby jej muž venoval svoju pozornosť a zaujímal sa o ňu, keď je to potrebné (čítaj ako neustále 🙂 ). Chce naozaj cítiť, že muž je pri nej, vníma ju a má o ňu vážny záujem. Žena potrebuje pri sebe niekoho, kto sa s ňou vie porozprávať o všetkých veciach a nahliadnuť do duše.

8. Lásku v maličkostiach – žena tie malé veci ráta. Tie malé veci sa kumulujú a vznikne z nich veľká vec, ktorá všetko udrží. Čerstvé kvety, kompliment, pohladenie, bozk na čelo, držanie sa za ruky, prechádzky, čokoláda…to sú všetko maličkosti, ktoré vzťah viac stmelia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating