Photo by Rosie Ann from Pexels.com

Hovorí sa, že spriaznené duše vždy skončia spolu. Keď sa nájdu ľudia, medzi ktorými to poriadne iskrí, ani dlhé odlúčenie ich neporazí. Láska medzi mužom a ženou je veľká vec, ktorá má silu prekonať všetky prekážky, ak je snaha vzájomná. Tieto dve znamenia sú predurčené na to, aby skončili spolu, hoci sa im to nemusí na prvý pokus podariť. Sú spriaznené duše a vedia, že len spolu budú najšťastnejší.

Žena v znamení Raka + muž v znamení Ryby.

Žena v znamení Raka je veľmi optimistická. Akoby stvorená na rodinu a domáci pohodový život. Miluje svoju prácu, no najradšej by sa videla v peknom domčeku s deťmi, ktoré by si už teraz moc priala. Je šetrná a vie rozmýšľať ekonomicky, preto nikdy nepocíti chudobu. Vo vzťahu je vždy tá, ktorá robí vo všetkom prvý krok, pretože si myslí, že sa tým nič nepokazí.

Má pravdu, no ak jej to náhodou nevyjde, vie sa dlho hnevať. Chce muža, ktorý by jej bol oporou a vedela by sa s ním porozprávať o všetkom, čo sa deje v ich spoločnom živote. Perfektne sa k nej hodí muž, ktorý jej vie poskytnúť bezhraničnú lásku a zázemie. Bude šťastná jedine tak, ak nájde muža, pri ktorom by vedela, že jej životné poslanie je naplnené.

Muž v znamení Ryby je jediný citlivý muž, ktorého v horoskope nájdeš. Pri žene mu nejde o vzhľad, no o jej myslenie a dušu. Potrpí si na rozhovory, ktoré odhalia podstatu človeka. Vo vzťahu vie žene poskytnúť oporu, motiváciu a uistenie, že pri nej bude aj v budúcnosti.

Na rodinu sa teší, chcel by ju mať veľkú, pretože on sám nemal veľa súrodencov. Na to, aby bol muž v znamení Ryby šťastný, mu stačí málo – aktívny oddych, prechádzka, čerstvý vzduch a človek, ktorého miluje. Vie byť priebojný a tak mu v živote nič nebude chýbať. Šťastný bude len so ženou, ktorá je vyspelá, vie čo chce a všetky „párty noci“ má už za sebou.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy