Ako viem, že som našla tu správnu osobu? Ako viem, že je na čase skončiť s ustavičným hľadaním „tej pravej“ a ostať pri tejto osobe?

Chlapi, skúste sa zamyslieť, či vaše dievča robí aspoň niektoré z týchto 6 vecí:

1. Ak sa s tebou smeje, nikdy ju neopusti.

Vždy si si určite všimol ako tvoja priateľka rôznymi spôsobmi reagovala na vtipy. Ak bola totálne vydesená z vtipu, ktorý si povedal, opusti ju ASAP. Keby ťa ignorovala tým, že iba pregúľa očami, ok, niekedy je to všetko, čo môžeš očakávať.

Ale, čo ak by existoval dáky zázrak a bude mať podobný zmysel pre humor? Bude sa pridávať k tvojím vtipom? Dokonca by bola zábavnejšia než ty… Drž si ju a to veľmi silno.

Život je veľmi krátky na to, aby si ho strávil s nikým, s kým sa nedokážeš zasmiať.

Couple enjoying day out at the beach

foto: www.playbuzz.com

2. Ak ťa dokáže ukľudniť, keď si nahnevaný, nikdy ju nenechaj odísť.

Každý máme nejaký charakter. Lenže niektorí sa dokážu nasrať rýchlejšie ako ostatní. Ak sa jedná o mňa, dokážem byť veľmi dlho v klídku, preto trvá trochu dlhšie pokým ma niekto vytočí.

Ak ťa tvoja ženská dokáže ukľudniť, keď si totálne vytočení a vráti ťa späť do normálu, tak máš dievča, ktoré ťa skutočne pozná a to je ten dar.

3. Ak máte rovnaký vkus na TV, hudbu, filmy, vieš čo máš robiť…

Možno, že ste ten pár, ktorý je cez zimu zavretý doma, dokým neprídu teplejšie mesiace a znovu sa nestanete spoločenskými bytosťami. Ale čo je lepšie ako zapnúť si online seriály a len tak chillovať. Bez ohľadu na to, koľko druhov seriálov budeš kukať, ale ak sa na niečom nedokážete dohodnúť, tak váš vzťah bude mať krátky priebeh.

Ak pozerá tvoju najobľúbenejšiu šou bez teba, vzťah už dávno skončil.

couple-watching-tv-together-courtesy-twyxt-1226x810 foto: axka.com

4. Ak rešpektuje čas, ktorý stráviš s kamarátmi, nikdy ju neopusti.

RIP všetkým vzťahom, ktoré sa stali nudnými, len preto, že všetok čas strávili spoločne a ani jeden nemal svoj vlastný život. Dokonca, keď si chcel ísť raz za čas von s kamarátmi, tak sa vaše rozhovory zmenili na niekoľko dňové hádky.

Takže váž si dievča, ktoré rešpektuje čas, ktorý chceš stráviť so svojimi kamarátmi.

5. Ak ti dôveruje, nikdy ju nenechaj odísť.

Žijeme v dobe, kedy sú naše osobné informácie veľmi ľahko dostupné. Necháš si telefón na posteli, zatiaľ čo ideš na záchod a niekto sa môže o tebe dozvedieť veľa len z konverzácií, ktoré vedieš.

Dôveru je ťažké nájsť. Je to ako reputácia, trvá roky kým ju získaš a za sekundu ju dokážeš zničiť. V skutočnosti, pravá láska nemôže bez nej existovať.

6. Ak skutočne v teba verí, neopúšťaj ju.

Láska je mocná a môže nás donútiť robiť veci, ktoré by sme sami nedokázali. Na jednej strane to môže znamenať niečo dobré, na druhej, niečo veľmi zlé. Môže nám pomôcť alebo nás úplne zlomiť. Je to najväčší zdroj motivácie alebo sebazničenia.

Zdroj: elitedaily.com, titulná foto: www.mtlblog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife