instagram.com/grlwithbangs

Si vo vzťahu a stále máš pochybnosti o tom, že budete spolu navždy? Zapamätaj si jednu vec. Ak ťa partner skutočne miluje, nikdy neodíde. Ak je to tá pravá láska, odpustí ti všetko. Všetky krivdy, ktoré ste si navzájom (možno) neúmyselne spôsobili, zostanú zabudnuté.

Ak ťa partner skutočne miluje, neobetuje nezáväznú noc s hocikým za celý život s tebou. Ak je to tá pravá láska, nebude ti klamať. Nebude na teba kričať, ani na teba nezdvihne ruku. Tá pravá láska tu stále bude.

Vždy sa vraví, že ak niekoho miluješ, máš ho nechať ísť za tým, čo naozaj chce. Keď sa vráti, miluje ťa. No nie je to tak úplne pravda. Partner ťa miluje skutočne vtedy, keď nemá potrebu utekať. Keď vie, že všetko čo chce, si ty. Keď ťa naozaj miluje, prečo by ťa mal opustiť? Tieto veci musíš pochopiť.

View this post on Instagram

Let’s get lost @grlwithbangs

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Samozrejme, nájdu sa výnimky, no tie sú všade a je ich veľmi málo. Ak si mala predtým vzťah a nevyšiel, nebol ten pravý. To pochopíš vtedy, keď ten pravý príde. Vtedy si uvedomíš aj to, prečo nevyšiel. Vtedy si uvedomíš, prečo si sa tak veľmi trápila. Vtedy si uvedomíš, že si teraz vlastne šťastná, pretože až teraz si spoznala pravú lásku.

No hoci to bude pravá láska, ktorá všetko vydrží a odpustí, neznamená to, že tam nebudú hádky a nedorozumenia. Že tam nebudú odlišné názory a nezhody. Ide však o to, že pri pravej a skutočnej láske sa vždy všetko vyrieši. Tam neexistujú slová „nedá sa“, „neviem“, „tu kompromis nenájdeme“, „spravili sme všetko a nič“. Pri tom pravom partnerovi to pôjde automaticky. Budete sa snažiť hľadať ten najlepší spôsob, ktorý by vyhovoval obom. A zrazu…budete mať pevný vzťah, zdravý vzťah a vzťah, ktorý bude pre druhých vzorom. Pretože aj ostatní ľudia budú vidieť, že na sebe neustále pracujete, snažíte sa, nevzdávate to, milujete sa a preto od seba neodídete a nejaké nedorozumenia vás nezničia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating