Dvojica v objatí
instagram/couplegoals

Vyznať sa v pocitoch svojho partnera môže byť občas ťažké. Najmä vtedy, ak tvoj muž vôbec nepatrí k tým, ktorí hovoria veci na rovinu. No správanie dokáže toho odhaliť oveľa viac ako slová.

Najmä v dlhodobom vzťahu sa môže stať, že iskra zhasne a jeden z dvojice sa začne nudiť. Či je to aj prípad tvojej polovičky zistíš, ak robí nasledujúce veci.

Telefón je na prvom mieste

Je pravda, že dnes je každý človek prilepený k obrazovke telefónu, a to aj vtedy, ak má vedľa seba partnera. No ty musíš najlepšie vedieť, či to takto robil vždy alebo sa ti zdá, že v poslednom čase sa radšej hrá na mobile, akoby sa ti mal venovať.

Možno na ňom iba zabíja čas, pretože s tebou fakt nechce byť alebo už má aj inú známosť. Ale nerob prehnané závery skôr, ako sa o tom presvedčíš. Každopádne, keď mu je smartfón prednejší, niekde je chyba.

Radšej trávi čas sám či s kamošmi

Rovnako tak to je aj v prípade, keď je radšej a častejšie s kamarátmi alebo si hľadá vlastný program. Stále viac a viac sa mu nechce do spoločných aktivít, vyhýba sa času s tebou a pri každej príležitosti ide niekam preč. Ak sa takto bežne nesprával, vieš, že je to dvihnutý varovný prst.

Nechce sa mu s tebou rozprávať

Niekedy ste si mali toľko toho čo povedať. Prišiel za tebou, pýtal sa, aký si mala deň, čo si zažila, zaujímal ho tvoj názor a tiež sa ti so všetkým zdôveril. Teraz máš pocit, akoby si až dával pozor na to, čo pred tebou povie a vôbec nezačína debatu.

Ty si tá, ktorá sa ho vypytuje a ťahá z neho informácie ako z chlpatej deky. Je čas, aby si sa ho na rovinu opýtala, o čo mu ide a kde je problém.

Zdá sa, akoby ho niečo trápilo

S chlapmi je to ťažké, niekedy sa nám síce zdá, že ich niečo trápi, aj keď to tak nie je, no väčšinou máme pravdu. Oni nevedia nahlas povedať to, čo cítia. Radšej ochladnú a čakajú, že sa veci nejak samé urovnajú alebo ukončia. No z očí sa im dá vyčítať, že predsa len v sebe niečo dusia. Zisti to a skús mu s tým pomôcť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating