unsplash.com

Nikdy som nebola tou, ktorá by zbytočne vyhľadávala lásku. Tou, ktorá by sa nechávala zbytočne využívať. Snažila som sa zachovať si chladnú hlavu a brať všetko s rezervou. No vtedy si prišiel ty a na všetky moje zákony hrdosti som zabudla.

Bolo to až príliš nečakané.
zdroj: unsplash.com

Všetky tie veci mi stále behajú hlavou a všetky myšlienky neustále smerujú k tebe. Neustále premýšľam, prečo som sa nechala tak rýchlo bez všetkej hrdosti preniesť do všetkých tých slov a všetkého krásneho. Možno som mala dosť všetkej pretvárky a tiež som chcela zažiť niečo nové. Neviem.

No ako vravím, bolo to nečakané a naše cesty sa stretli veľmi nevšedným spôsobom. Jednu, nie veľmi teplú, augustovú noc sa naše pohľady stretli a myslím, že som nikdy nebola viac vystrašená, zneistená a tak veľmi tichá. Chcela som toho povedať mnoho a mala som toľko nevypovedaných myšlienok. Na druhej strane bolo milé počúvať všetky tvoje názory a krásu tvojich myšlienok.

Všetky slová dávali zmysel a tak som nemala čo dodať
zdroj: unsplash.com

Viem, možno som toho nepovedala veľa, ale všetko je tak ako má byť. Možno som mala viac prejaviť pocity a ukázať, že mi na tebe naozaj záleží, no ja som stále čakala. Čakala som a ani sama neviem na čo vlastne. Všetky tie pohľady a dotyky som nedokázala pustiť z hlavy a moje srdce znovu bilo.

Premýšľala som, prečo sa to stalo práve teraz a prečo je to takto. Na nič som samozrejme neprišla a tak sa to všetko ťahalo až príliš dlho. Všetky slová, ktoré si vyslovil sa v zlomku sekundy prenášali do môjho srdca a tak si nemohol vedieť, že jedného dňa mi ublížiš a budeš jeden z nich.

A tak sme šli ďalej a stále som netušila kam nás naše srdcia dovedú, no stále verím, že všetko skončí dobre a vlastne všetko bude tak ako má byť. Ak nie som všetko čo potrebuješ, nechaj ma odísť skôr ako ma necháš samú v slzách.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating