unsplash.com

Skutočná intimita je niečo viac, ako len vášeň a zmyselnosť. Byť skutočne v intimite znamená dýchať zhlboka a cítiť celú energiu človeka, ktorého milujete. Nájsť si milenca je jednoduché v dnešnom svete. Stačí ísť na zoznamku alebo sa s niekým „dohodnúť“, pretože nie každý má dnes chuť ísť do vážneho vzťahu, do ktorého musí dávať veľkú energiu.

Nájsť si „milenca“ na istý čas je možno pre mnohých zážitok, no neskôr je to niečo, čo nás vlastne len obťažuje a my chceme konečne niekoho, kto nás pochopí a bude chcieť stráviť s nami budúcnosť.

„Ak ťa pustí niekto tak blízko, že cítiš, ako vonia jeho duša dýchaj zhlboka.“

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com

Musíš hľadať niekoho, kto chce hľadať to, ako vonia tvoja duša. Vyber si najlepšieho priateľa, nielen milenca. Niekoho, kto sa bude zaujímať o to, ako sa máš, o tvoje problémy. Niekoho, kto bude chcieť počuť aký si mala deň, aké sú tvoje sny a aké máš názory na isté veci.

Najviac, čo môžeš niekomu dať, je bezpodmienečná láska. Najviac, čo môžeš prijať, je bezpodmienečná láska. Musíš nájsť niekoho, s kým budeš zdieľať niečo viac, ako len telo. Budete spolu cestovať, budete spolu hrávať hry, budete spolu zdieľať starosti, radosti, sny, plány a budete spolu tráviť čas len preto, lebo skrátka chcete.

Bude to iné. Bude to presne to, čo si hľadala. Hovorte o všetkom, objímajte sa a usmievajte sa veľa. Hovorte spolu často a podporujte sa. Majte svoj čas pre seba a užívajte si aj samotu, aby ste tak mohli načerpať energiu.

Daj prednosť najlepšiemu priateľovi pred milencom. 

Daj prednosť skutočnej láske nad krátkodobým potešením.

Daj prednosť svojmu skutočnému ja.

Musíš si nájsť niekoho, s kým budeš zdieľať niečo viac, ako len tvoje telo.

„Pravá láska je, keď sa môžeš pozrieť do duše človeka a nebáť sa toho, čo je vnútri.“ – Erik Laarson

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating