Pexels/Dziana Hasanbekava

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Na prvom rande sa dá zažiť láska na prvý pohľad, ale aj veľké sklamanie z toho, že sa nenaplnili tvoje očakávania. Je to príležitosť spoznať niekoho nového a spraviť na seba vzájomne dobrý dojem. Aj keď nikdy nemôžeš vopred vedieť, ako sa daný človek prejaví časom, stále sa môžeš mať na pozore vďaka niekoľkým „červeným vlajkám“.

Určite máš aj ty tie svoje. Veci, ktoré si na mužoch všímaš a vopred vieš, že to akceptovať nebudeš. Každá žena sa zameriava na niečo iné, no ak ti môžeme poradiť, nezabudni ani na nasledujúce body, ktoré ti vopred naznačia, že to s tým chlapom nebudeš mať v budúcnosti ľahké.

Negatívne myšlienky = negatívny život

Nejde o to, aké témy vytiahne, ale o to, akým tónom sa k nim bude vyjadrovať. Keď všetko berie negatívne, hľadá problémy, sťažuje sa na všetko naokolo, od zlej polievky, ktorú mu priniesli, cez suseda, ktorého nemá rád, až po vládu, zrejme máš dočinenia s poriadnym frflošom.

Ak si ty nastavená inak, ver, že takýto človek, ktorý sa na všetko pozerá z tej horšej strany, ti bude iba brať energiu. V budúcnosti vás čakajú nezhody a pochytíte sa na všetkom, čo budete vnímať rozdielne.

zdroj: instagram/lostitalianos

Ohováranie svojej ex

Toto o ňom odhalí viac než si sám myslí. To, aký má postoj k bývalému vzťahu, ti naznačí, čo môžeš ty sama očakávať od neho ako partnera. Ak svoju ex ohovára, zrejme sa cez rozchod ešte nepreniesol alebo nemá úctu k ženám či súkromným záležitostiam.

Keď zhadzuje všetku vinu na ňu, je to len varovanie pred tým, že nevie prijať zodpovednosť za to, že vo vzťahu sú na všetko vždy dvaja. Alebo bol on ten zlý, ale nechce to priznať. Aj ty raz môžeš skončiť so zlým menom tak ako ona.

Samochvála smrdí

Počas celého rande sa zameral na to, aby ti porozprával o svojom skvelom živote? Vymenoval všetky svoje úspechy, plány, skvelé vlastnosti? Zvláštne, že sa po takom pánovi dokonalom ženy nehádžu, však? Buď je to pekný klamár, namyslený tĺk alebo povolaním syn. Ak nechceš žiť v jeho svete, kde sa na všetko pozerá zhora, radšej mu nesľubuj druhé rande.

Je až podozrivo milý

Nevieš, či je príliš odvážny alebo sa zbláznil, ale už na prvom stretnutí ti skladá chvály na všetko – od tvojho výzoru až po správanie. Už vás vidí ako pár, zamilovane sa na teba pozerá a správa sa ako gentleman. Máš pocit, že si sa ocitla v sne, že si konečne našla niekoho, koho si tak očarila a kto sa správa ako vysnívaný muž. Lenže, nie je ti divné, že toto všetko prebehlo hneď na prvom rande?

Hovorí presne to, čo chceš počuť a tým ti nasadí na oči ružové okuliare. Taký chlap je buď naozaj blázon, ktorý ti narobí problémy, ak ho odmietneš, alebo ťa chce dostať sladkými rečami iba do postele.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating