pexels.com

Ak máš pocit že si stratila , je to v poriadku. Je v poriadku sa stratiť, je v poriadku cítiť sa zo sveta zmätene, je v poriadku byť smutná, je v poriadku nevedieť ako ďalej.  Aj negatívne emócie sú emóciami. Je to dôkazom toho, že žiješ, nie len prežívaš. Nemusíš sa preto ospravedlňovať.. ako človek máš na to právo. Máš právo sa smiať, ale aj plakať. Byť veselá, ale aj smutná. Všetko to patrí k tebe, ako aj k tvojmu životu.

pexels.com

Si jedinečná, každý kúsok tvojho bytia je jedna veľká mozaika, ktorá vytvára osobnosť akou si ty.  Všetko, čo si zažila, dobré či zlé, úspechy či neúspechy, všetko to patrí k Tebe. Bez neúspechov by predsa nebol úspech a bez pádu by si nemohla znova vstať avšak už o niečo skúsenejšia a silnejšia.

Niekedy človek potrebuje zablúdiť, aby sa mohol vrátiť späť. Totiž všetko má svoj význam. Niekedy je lepšie byť sám so svojimi myšlienkami, aby si zistila čo vlastne chceš, na kom ti záleží a komu záleží na tebe. Je to tvoj život, o ktorý sa musíš starať.

pexels.com

Neboj sa vpustiť k sebe pokoj a radosť zo života. Neboj sa hľadať vo všetkom hlbší zmysel a svetlejšie stránky. Neboj sa robiť veci podľa seba. Neboj sa vytvoriť si krásny život.

Búrky patria k slnku a naopak. Bez nich by slnko nevyšlo. Pamätaj si, že žiaden stav teda nie je trvalý. Akokoľvek zle sa cítiš, nie je to navždy.

Chcem, aby si si uvedomila svoju hodnotu, aby si si uvedomila, koľkých životov si sa svojou jedinečnosťou dotkla, aby si nezabúdala na všetko krásne okolo seba. Verím, že nájdeš svoju cestu späť, že sa vrátiš o niečo silnejšia, a že budeš rozjasňovať cestu nie len sebe , ale aj iným… pretože si to TY a nikto ťa nedokáže nahradiť.  Nezabúdaj , kto si.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating