Nechtové trendy na jar a leto 2024
Instagram/ginaedwards_/ywetten/nailsbymh

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Už uplynuli skoro dva mesiace od začiatku roka 2024 a pomaly nám klope na dvere aj teplejšie obdobie. Jar a leto sa blíži, preto tu pre teba máme trendy v manikúre, na ktoré sa treba pripraviť v najbližších mesiacoch. Pozreli sa na to aj zahraničné magazíny Cosmopolitan a Glamour.

Čo-to o manikúre na rok 2024 si sa už mohla dozvedieť pred pár týždňami. V TÝCHTO riadkoch zistíš, na aké nechtové trendy sa môžeš tešiť v najbližších mesiacoch. My ti však teraz ukážeme, čo bude moderné počas jarnej a letnej sezóny tohto roku.

Nechtové trendy na jar a leto 2024

Čipka

Pre teba možno nepredstaviteľné, no ver tomu, že čipkované nechty vyzerajú nádherne. Sú elegantné a zároveň sa budú hodiť k tvojím letným šatám.

Podľa magazínu Cosmopolitan sa nechty takéhoto štýlu hodia ku všetkým háčkovaným či kratším šatám na pláž. Dokonca už v obchodoch nájdeš aj čipkované nálepky na nechty. S prehľadom si teda manikúru môžeš spraviť aj v pohodlí domova.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gina Edwards (@ginaedwards_)

Mliečne nechty

Jemná estetika mliečnych nechtov bude trendy aj túto jar. Ide o minimalistickú manikúru, ktorá je elegantná, no hodí sa aj k športovejšiemu štýlu oblečenia. Takéto nechty sa ti budú hodiť k akémukoľvek oblečeniu či make-upu, aký vyskúšaš.

Francúzska manikúra

Ani francúzska manikúra ešte „nevymrela“. Je trendy posledných pár rokov a zdá sa, že v najbližších mesiacoch to bude pokračovať. Taktiež ide o veľmi jednoduchú a elegantnú manikúru. Netreba však zostávať pri klasickej bielej farbe, ktorou si oživíš špičky nechtov. Skús zaexperimentovať aj s inými, výraznejšími farbami.

Chrómová manikúra

V roku 2023 sa začalo s takzvanou „chrómovou manikúrou“, no tento rok to podľa magazínu Glamour posunieme na vyšší level. Ide o štýl nechtov s lávovým, trblietavým efektom. Skúsiš aj taký typ manikúry?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty