Instagram/nailsbyharriet_, Instagram/kelseymarchnails, Instagram/naileditbeauty

Jar sa blíži, preto je vhodné privítať ďalšie ročné obdobie vo veľkolepom štýle. Je to predsa čas, kedy sa príroda zobúdza zo zimného spánku, kvety sa rozrastajú a vo vzduchu cítiť zamilovanosť.

Možno si rozmýšľala aj nad tým, že je vhodný čas na zmenu. Ostrihanie vlasov, zmena farby vlasov, vynovenie šatníka, chudnutie alebo svieže líčenie. Čo takto nová jarná manikúra?

Vyskúšať môžeš rôzne pastelové farby, ktoré sú decentné a tvoje nechty nebudú pôsobiť rušivo. Nie je však zakázané odviazať sa z reťaze a pustiť sa do tmavšej zelenej, modrej či hnedej alebo výraznej žltej, červenej alebo oranžovej.

Rozhodne môžeš dať priestor aj jemným vzorom. Napríklad kvetom rôznych veľkostiach, srdiečkam, včielkam, motýľom alebo vtáčikom či abstraktným vzorom. Vyskúšať môžeš tiež nadčasovú francúzsku manikúru, ktorá je na jar ideálna a nevtieravá.

Zaujímavou budeš aj vtedy, keď sa odhodláš na vzor dúhy alebo batiky. Avšak, pozor. Nemusíš mať tento vzor na všetkých nechtoch, úplne postačí iba jeden alebo dva, ostatné zahaľ do farieb baby pink alebo baby blue.

Inšpiruj sa našimi tipmi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty