Žena sa opiera o mužovu hruď
Pixabay/AdinaVoicu

Schôdzka dvoch ľudí, ktorí si padli do oka a majú potrebu sa spoznať bližšie. A práve rande dokáže zanalyzovať prvé dáta o tom, či má zmysel v tom pokračovať alebo je to úplne stratené. Lenže pozor, aj keď to znie jednoducho, nie každý má rád takéto stretávanie.

Existujú ľudia, ktorí majú voči tomu odpor a uprednostňujú iný štýl spoznania potenciálneho partnera. Príde im to povrchné a zbytočne vyhodené peniaze. Znie to síce šialene, ale každý je iný. Takže teda, o akých znameniach to bude reč? Pohodlne sa usaď a spoznaj ich práve dnes v našom článku.

Kozorožec

Pri tomto znamení to bude zrejme z dôvodu, že je tak trošku držgroš. A ako to už na rande chodí, keď niekoho má pozvať, patrilo by sa aj platiť. Lenže to on nerád. Preto už len keď počuje slovíčko rande, nie je mu to veľmi pochuti.

Vyhýba sa tomu najviac, ako to len ide. Presadzuje viac-menej len svoje záujmy. Niekedy je to naozaj veľmi náročné s Kozorožcom. Ale, s každou zlou vlastnosťou sa dá pracovať.

Strelec

Akonáhle príde na reč na rande, dostane strach. Pretože mu to evokuje začiatok určitého záväzku a obáva sa, že nič už nikdy nebude tak, ako predtým. Dalo by sa teda skonštatovať, že sa obáva vážnejších vzťahov.

Uprednostňuje radšej niečo, čo je voľnenejšie a bez akýchkoľvek „formalít“. Vtedy sa vie najviac uvoľniť a nie je v strese.

Panna

Ak vezmeme ďalšie znamenie, bude to určite Panna, ktorá nenávidí randenie. Prečo? Odpoveď je jednoduchá. Toľkokrát sa sklamala v láske (pretože viac dáva, ako dostáva), že nemá záujem o to, aby spoznala ďalšieho, ktorý by jej srdcu ublížil.

V láske je skeptická a neverí, že by to mohlo byť inak. Vo vnútri však túži po vzťahu, v ktorom sa konečne bude cítiť naplnená. Túži po niekom, kto ju bude brať takú, aká je a nezdupká hneď pri prvom probléme.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy