Zamyslela si sa niekedy nad tým, ako pôsobíš na opačné pohlavie? Čo si na tebe muži všímajú, aký pocit z teba majú, ktorú tvoju vlastnosť obdivujú? To všetko sa dá zistiť podľa znamenia, v ktorom si sa narodila!

Baran

Odvaha je to, čo na tebe muži milujú. Niektorým jej chýba toľko, koľko jej máš ty! Vnímajú ťa ako nebojácnu osobu, ktorá dokáže ísť aj hlavou proti múru. Páči sa im, že sa len tak nezľakneš a zo všetkého sa nejak vymotáš.

Býk

Máš veľmi pokojnú, no zároveň silnú povahu. Nenecháš sa len tak vytočiť a veci riešiš s chladnou hlavou, čo na tebe muži obdivujú zrejme najviac. Tvoj pokoj im dodáva pocit, že máš veci pod kontrolou.

Blíženci

Opačné pohlavie si na tebe všíma najmä tvoju dobrotivú povahu. Aj keď ju nedávaš úplne najavo a máš aj svoje vratké dni, stále sa nakoniec ukáže, že by si iným nedokázala ublížiť.

Rak

Spôsob, akým ukazuješ city a dávaš najavo lásku je to, čo na tebe muži vnímajú ako tú najkrajšiu hodnotu. Pri tebe sa učia, že svoje vnútro netreba potláčať.

Lev

Muži ťa vnímajú ako vášnivú a veselú osobu, ktorá síce na prvý pohľad vyzerá povrchne, no v skutočnosti má hodnoty na tom pravom mieste. Si skutočná levica, ktorá si dokáže ľudí podmaniť.

Panna

Pre opačné pohlavie predstavuješ akýsi bezpečný prístav. Ty si tá, ktorej sa môžu zdôveriť a vedia, že sú ich tajomstvá u teba v bezpečí. Veľmi si to vážia.

Váhy

Muži sa na teba pozerajú, ako ti ústa neustále rozprávajú a pritom to nie sú reči, ktoré by ich otravovali. Vnímajú ťa ako inteligentného človeka, ktorý má srdce na pravom mieste.

Škorpión

Mužom pripadáš ako akási čarovná bytosť. Pôsobíš na nich veľmi tajomne, akoby si niečo skrývala a oni chcú zistiť, čo to je. Vieš, ako si ich podmaniť.

Strelec

Muži vnímanjú tvoju osobu ako veľmi priateľskú, páči sa im, že bojuješ za dobro a si vždy optimistická. Keď sú v tvojej prítomnosti, majú dobrú náladu a vedia si užiť tú pohodu.

Kozorožec

Muži ťa berú ako ženu, ktorá má svoje pravidlá a je veľmi cieľavedomá. Obdivujú na tebe to tvoje odhodlanie dotiahnúť veci do konca. Vedia, že v tvojom živote má všetko svoje miesto.

Vodnár

Energia a spontánnosť – to je to, čo mužom ako prvé napadne, keď si na teba pomyslia. Páči sa im tvoj zápal pre život a keď sú s tebou cítia sa byť slobodní.

Ryby

Opačné pohlavie ťa vníma ako veľmi milú a krehkú osôbku, ktorú by chceli chrániť, aj keď vedia, že si sama vieš poradiť. Si pre nich éterická bytosť, ktorá má nesmierne kreatívnu dušu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.