Instagram/nadiine.o

Niektorým ženám sa muž hľadá ťažšie, než iným. Nie je to tým, že by neboli príťažlivé alebo dosť šikovné. Je to tým, že majú záporné vlastnosti a zlozvyky, ktoré odstrašia každého muža.

Negatívne zmýšľanie

Na čo myslíš, to vo svojom živote aj dostaneš. Pokiaľ žena myslí negatívne, nedarí sa jej, na všetko sa hnevá, nie je schopná komunikovať, neteší sa z maličkostí a nevie si život užiť. S takouto partnerkou nevydrží žiadny muž, pretože neprinesie do vzťahu svetlo, skôr naopak.

Žiadny cit pre poriadok

Niektoré zvyky, ktoré sme prijali od svojej rodiny, už nemusia platiť. Upratovanie by nemala byť ženská práca, taktiež by sa na poriadku mali podieľať aj chlapi. Avšak, každá žena by mala mať cit pre poriadok. Pokiaľ je „bordelárka“ a upratuje nerada, nie je vhodná na dlhodobý vzťah.

Zlé hospodárenie s peniazmi

Finančná gramotnosť chýba v 21. storočí niektorým ľuďom ako soľ. Každý dospelý človek by si mal peniaze šetriť, pretože nikto nevie, čo príde o pár mesiacov. Ak žena nevie hospodáriť s peniazmi a celý plat minie na hlúposti, žiadny muž ju nebude chcieť. Svetlá budúcnosť by ho s ňou nečakala.

Pekná, ale nie inteligentná

Z peknej misky sa nenaješ, keď ti tam naservírujú jedlo, ktoré ti nechutí. To platí aj o ľuďoch. Chlap sa síce rád pozrie na peknú ženu, no nebude s ňou vo vzťahu, pokiaľ má prázdnu hlavu a jediné čo vie je ohovárať ostatných.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating