Zamilovaný pár, on je pre ňu pán dokonalý

Jeden nie je tvoj typ, druhý je príliš nízky, tretí nemá prácu, ktorá sa ti zdá zaujímavá, štvrtý má rád motorky, čo sa ti zdá byť zase nebezpečné. Tvoj pán dokonalý akosi neprichádza, a aj keď túžiš po láske, vlastne jej ani vôbec nedávaš šancu. Pri každom malom „negatíve“ ideš hľadať ďalej.

Boli to rozprávky o princoch, ktoré si čítala ako malé dievčatko? Alebo filmy, na ktorých si vyrastala? Či máš o sebe jednoducho tak vysokú mienku, že aj od svojho partnera očakávaš niečo perfektné? Chlapi o teba záujem majú, no ty si medzi nimi vyberáš, ako keby si hľadala ten najkrajší kvet v záhrade. Pritom sú krásne naozaj všetky.

Pán dokonalý neexistuje

Teda, neexistuje žiadna jeho verzia ako z knihy. Totiž, takýto muž je dokonalý práve preto, lebo sa ním stane v očiach ženy, ktorá ho úprimne miluje. Ty si však žiadneho nepustíš k sebe tak blízko, aby si to v ňom uvidela tiež. Vždy si nájdeš dôvod na to, prečo s ním nejsť na druhé rande, či ho po pár schôdzkach „odpáliť preč“. A vždy si myslíš, že si urobila správnu vec.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Sú veci, na ktorých vo vzťahu záleží, ale sú aj také, ktoré sa dajú ignorovať. Dokonca sa môže stať, že to, čo na partnerovi neznášaš, začneš časom milovať. Problém je v tom, že ak si upnutá na myšlienku, že si ťa zaslúži iba pán dokonalý, môžeš ostať navždy sama. Jedného dňa si už nebudeš mať z koho vyberať.

Možno je najvyšší čas na to, aby si dala šancu skutočnej láske a nielen predstave o nej. Šancu mužovi, s ktorým ti je jednoducho dobre a nebudeš sa pozerať na každú „chybičku“. Veď vieš, ako to bolo v tom známom príbehu – dobre vidíme iba srdcom, to hlavné je očiam neviditeľné. Tak ho skús počúvať a zavri si ich.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating