Photo by Sarah Sharp on Unsplash.com

Úprimne, ženy dávajú svoje signály o tom, že sa im niekto páči, jednoduchšie alebo zreteľne viditeľne najavo. Pri mužoch to tak nie je a niekedy sa musíš veľmi snažiť, aby si z nich niečo dostala.

Dnes ti ukážem, ako dávajú muži najavo, že sa im niekto páči, na základe ich znamení.

Baran

Ak má o teba záujem muž v znamení Barana, všetko na čo sa ho opýtaš, povie narovinu a nebude ti klamať. Nemá čo stratiť, preto chce byť pre tebou úplne transparentný.

Býk

Ak má o teba záujem muž v znamení Býka, v bare za teba zaplatí všetky drinky, ktoré si vypila. Bude sa snažiť byť ti neustále nablízku a pýtať sa ťa veľa otázok.

Blíženci

Ak má o teba záujem muž v znamení Blížencov, vždy ti povie akú má náladu. Či už bude plakať alebo sa smiať, vždy o tom budeš vedieť. Bude chcieť zdieľať s tebou všetky pocity.

Rak

Ak má o teba záujem muž v znamení Raka, bude sa s tebou rozprávať o práci a kariére, pretože si ide pevne za svojim a myslí si, že je to u neho najatraktívnejšia vlastnosť.

Lev

Ak má o teba záujem muž v znamení Leva, prestane byť v kontakte so všetkými ostatnými ženami. Povie si, že nebude taký ako predtým a bude sa venovať len tebe.

Panna

Ak má o teba záujem muž v znamení Panny, na chvíľu sa vzdá svojich koníčkov a bude potešený, ak mu ukážeš čo rada robíš ty. Či už po práci, cez víkend alebo cez deň počas voľnej chvíle.

Váhy

Ak má o teba záujem muž v znamení Váh, nebude chcieť na teba zapôsobiť. Bude robiť úplne normálne veci… a popritom zisťovať, či by si chcela aj „obyčajného“ muža.

Škorpión

Ak má o teba záujem muž v znamení Škorpióna, povie ti o svojej bolesti z minulosti. Muži celkovo neradi rozprávajú o svojich bývalých priateľkách, no ak sa ho na to opýtaš, odpovie ti.

Strelec

Ak má o teba záujem muž v znamení Strelca, začne sa zajímať o romantiku. Vie, že si na tom zakladáš a tak sa bude snažiť ti vyhovieť.

Kozorožec

Ak má o teba záujem muž v znamení Kozorožca, bude ťa podporovať. Bude k tebe chodiť domov, starať sa o teba, keď budeš chorá, telefonovať s tebou a robiť tie „zaláskované“ veci, pretože ti chce ukázať svoj záujem.

Vodnár

Ak má o teba záujem muž v znamení Vodnára, vždy sa bude snažiť pomôcť ti. Rád ti pomôže so špinavým riadom po večeri, ktorú si navarila alebo ti pokojne vyžehlí vlasy, ak sa budete spolu chystať von. 🙂

Ryby

Ak má o teba záujem muž v znamení Rýb, každý deň sa ti bude snažiť prejavovať svoju lásku. Dá ti svoje srdce ako na dlani a bude ti veriť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating