Sviatok zamilovaných je čoskoro tu a s ním sa otvára aj mnoho možností vytvoriť si dokonalé valentínske líčenie, romantický outfit a zažiariť, či už pred partnerom alebo doma pred zrkadlom.

14. február je tu presne o 9 dní a aj keď nie si momentálne vo vzťahu, môžeš si krásny večer urobiť aj ty. Každá z nás chce predsa vyzerať čo najlepšie, či už je zadaná alebo nie. Pri valentínskej večeri, aj napriek tomu, že ju tento rok strávime asi doma, chceš určite vyzerať úžasne. A tak ti prinášame nezvyčajné líčenia, ktoré musíš vyskúšať.

ZVODNÁ ČERVENÁ

Červená je farba lásky a nedá sa ňou nič pokaziť. Či už zvolíš červené pery alebo skúsiš vytvoriť podobné očné kreácie, je už len na tebe. Jedno je však isté, červená je „žhavá“ a príťažlivá, a tak ňou v tento deň určite nešetri.

NEPREHLIADNUTEĽNÁ RUŽOVÁ

Nie je prvoplánová a predsa zvodná. Vyskúšaj skombinovať ružovú s čiernou alebo dokonca červenou a úspech máš zaručený. Nejde síce o farbu živelnú, no aj kombináciou ružovej môžeš docieliť krásny make-up look.

VYHRAJ SA S DETAILMI

Ak miluješ detaily a nechceš ostať len pri obyčajných tieňoch, určite vyskúšaj tieto krásne, no o niečo náročnejšie líčenia. Vyzerajú nádherne a budeš prekvapená, ako vytrénujú tvoje nervy. Ešte viac ako partner.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.