Láska

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vzťahy nie sú práve to najľahšie, čo sa ti v živote môže prihodiť. Musíme na nich neustále pracovať a nakoľko sa jedná o dvoch cudzích ľudí, tak to vôbec nie je jednoduché. Každý má iné potreby a priority. Nehovoriac o tom, že aj láska dokáže vyprchať. Ale stratená iskra sa dá navrátiť a určite vám s tým pomôže týchto 5 rád.

Mať muža, ktorý ťa ľúbi a rešpektuje, je asi ten najväčší dar, ktorý sa ti v živote mohol prihodiť. Ale nie každá z nás má takéto šťastie. Niekomu tie vzťahy jednoducho nevychádzajú, a preto sa musí omnoho viac snažiť. Ak vám s partnerom pomaly vyhasína iskra, tak by ste mali zabrať a vyskúšajte niektoré z našich spôsobov.

Aj láska sa dokáže unaviť

Možno si o tom doteraz nevedela, ale aj láska sa dokáže unaviť. Vraví sa, že tá najväčšia zamilovanosť trvá v priemere 1-3 roky, no a potom už je to celé len o spolunažívaní a vzájomnom tolerovaní. Teda v tom lepšom prípade.

Láska dvoch ľudí
zdroj: Unsplash/Jessica Rockowitz

Každý vzťah je vždy o dvoch ľuďoch, ktorí musia makať na tom, aby sa stále ľúbili. Pretože ak prepadnete stereotypu a každodennej rutine, ste stratení a všetko sa dokáže úplne pokaziť. Nielen, že vaše milovanie už nebude na predných pozíciách, ale pomaly je utlačená aj vaša láska do úplného úzadia.

5 tipov, ako do vzťahu prinavrátiť iskru

Neberte rande na ľahkú váhu

Väčšina partnerov, ktorí sú vo vzťahu, zabúdajú na jednu dôležitú vec, a to je randenie. Keď s niekým žiješ, tak si myslíš, že večerné pozeranie televízie a sem-tam nejaký rozhovor zachránia celú situáciu. Ale láska sa netvorí iba občasne. Na nej treba skutočne pracovať.

Dohodnite si nejaké spoločné dni, počas ktorých budete mať čas iba na seba a užijete si „ako za mládí“. Vybehnite na poriadne rande, po ktorom si užijete aj doma. Ak to takto začnete praktizovať aspoň raz za týždeň, tak máte veľkú šancu, aby sa vám iskra do vzťahu vrátila a opäť vzplanie dokonalá láska.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating