Buď s niekým, kto …“

… si uvedomuje dôležitosť, tvojej prítomnosti

a neberie ťa ako samozrejmosť. S niekým, kto dokáže položiť telefón, keď ste spolu, pretože to, že si pri ňom je tou najdôležitejšou vecou, ktorá sa práve deje. Buď s niekým, kto ti napíše prvý, koho nemusíš napomínať, aby ťa chytil za ruku, či dal pusu na rozlúčku.

… sa nebojí komplikácii vo vzťahu

kto bude mať snahu vyriešiť všetko, čo vám vstúpi do cesty. S niekým, kto kvôli tebe precestuje hodiny, len aby ťa videl a mohol byť s tebou. S niekým, kto si kvôli tebe dokáže zmeniť plány, ak to situácia bude vyžadovať.

kto pozná význam slova záväzok

a vie, že je byť s niekým vo vzťahu znamená určitú zodpovednosť. S niekým, kto sa nebojí priznať, že je zadaný a s hrdosťou ťa všetkým predstaví. S niekým, kto si vymaže všetky aplikácie na randenie po tom, čo ťa spozná.

… kto ti pomáha byť tou najlepšou verziou seba

niekoho, pri kom sa nemusíš schovávať za makeup a drahé veci. Nájdi si muža, ktorý ťa bude milovať aj neupravenú a v tej chvíli sa mu budeš páčiť najviac. Niekoho, kto ťa podporí v tom, čo chceš robiť a bude ťa po ceste povzbudzovať.

… kto robí tvoj život veselší

buď s niekým, kto ťa dokáže rozosmiať za každých okolností. S chlapom, ktorému behá mráz po chrbte, keď ťa vidí plakať, a tak sa bude snažiť o to, aby si pri ňom nikdy nemusela. Buď s niekým, kto ti do života prináša úsmev a nie trápenie.

… kto sa o teba stará

s niekým, kto neujde pri prvom probléme. Kto sa o teba bez váhania postará, keď si chorá. Kto pochopí, že si občas na dne a aj tak pri tebe bude stáť. Niekoho, o kom budeš vedieť, že sa naňho môžeš spoľahnúť v každej situácii.

… kto ti prejaví lásku všade a pred každým

pretože sa nebojí, žeby ho niekto mohol vidieť. Nebojí sa, žeby ťa o mesiac, či dva vymenil, pretože vie, že chce s tebou zostarnúť. Buď s niekým, kto si je tebou istý a miluje ťa za každých okolností. Buď s mužom, pre ktorého si voľbou číslo jeden, nie len jednou z možností,

… kto je stály

a nemení svoj názor z hodiny na hodinu. S niekým, o kom vieš, že svoje slovo dodrží. S niekým, pri kom si si istá, že to s tebou myslí vážne a nebojíš sa ho „pustiť“ večer von, pretože vieš, že aj tak sa napokon vráti k tebe.

… kto je k tebe úprimný

Buď s mužom, ktorý pred tebou nemá tajomstvá. S mužom, ktorý pre tebou nič neskrýva. S takým, ktorý ti otvorene povie, čo k tebe cíti. S tým, kto ti povie pravdu aj keď vie byť občas bolestivá.

… kto ti ukáže, aká špeciálna pre neho si

niekoho, kto ti dá jasne najavo ako veľmi dôležitá pre neho si. Muža, ktorý bude robiť pre teba všetko, len aby si vedela, aká si výnimočná. Takého, pri ktorom o sebe ani na moment nezapochybuješ, pretože on ti to nedovolí.

… kto ťa bude milovať

nie s niekým, kto ti o tom bude len hovoriť, ale s niekým, kto ti to dokáže. S mužom, ktorého správanie nebude spochybniteľné, a pri ktorom budeš vedieť, že ťa ľúbi z celého srdca bez toho, aby ti to opakoval každý deň.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.