Instagram/anajohnson

Ak chceš tvrdiť, že nemáš svoje tajné či verejne známe sny, ktoré by si si chcela v živote splniť, potom klameš. Každá jedna z nás totiž premýšľa nad tým, čo by mohlo byť a vizualizuje si svoje predstavy o tom, čo jej prinesie budúcnosť. Či už je to materiálna kúpa, nehmotný zážitok alebo životný stav, ktorý by sme chceli prežívať.

Sú to túžby, ktoré sa nám zdajú občas priamo na dosah a inokedy sú tak vzdialené, že je len odvážne vôbec na ne myslieť. Máš však na to právo. Máš právo ponoriť sa do ríše svojej fantázie, máš právo robiť kroky k tomu, aby si si svoje sny dokázala splniť i sama. A máš právo to dosiahnuť. A vieš ešte čo? Ak skutočne chceš, tak sa tak aj stane.

Pretože, k tomu, aby ti tvoje predstavy vyšli, potrebuješ iba jednu jedinú vec

Ťažšie sa vykoná ako hovorí, no tou vecou je len fakt, že tomu budeš naozaj veriť. Že si nebudeš hovoriť, čo by bolo keby, čo ak, čo keby, ale namiesto toho o tom budeš premýšľať ako o niečom, čo sa skutočne stane. Ber to, ako by to mala byť už realita a ver tomu, že tvoje myšlienky ju dokážu naozaj zhmotniť. Možno si teraz myslíš, že to je bláznovstvo, veď keď budeš myslieť na drahú kabelku, len tak ti z neba nespadne, že?

To nie, ale myšlienky ťa vedia naviesť na cesty, ktoré ťa k nej dostanú. Možno ti do života privolajú novú prácu, v ktorej zarobíš i ušetríš viac a tak si ju budeš môcť naozaj dovoliť kúpiť. Alebo sa tvoj drahý rozhodne, že za to, aká dobrá si partnerka, ťa ňou poteší. Na tom nezáleží. Ide o to, že predstavovanie si toho, čo chceš splniť a byť s tým stotožnená v zmysle, že sa tak stane, dokáže toho zmeniť veľa.

Keď budeš mať svoj cieľ neustále pred očami, budeš robiť všetko pre to, aby sa ti to naozaj vyplnilo. Často aj úplne podvedome. Nemusíš sa cítiť sama pred sebou trápne preto, že tomu uveríš, pretože nie je nič horšie, ako keď si sama podkopneš svoje ciele. Ako sa hovorí, že všetko sa dá, keď sa chce. Preto, aj ty jednoducho len „chci“. Tvoj život tak naberie nový dych.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife