stocksy.com

Zaslúžiš si niekoho, kto bude presvedčený o tvojej hodnote pri každom pohľade na teba. Niekoho, kto ti ani na chvíľu nedovolí pochybovať o tom, či si dosť dobrá. Pretože ti dokáže, že si viac než dobrá – si úžasná.

Zaslúžiš si niekoho, kto od teba nebude vyžadovať zmeny, aby tvoje správanie ulahodilo ostatným. Ten pravý to nespraví, pretože ťa bude mať rád takú aká si. Bude zbožňovať nie len tvoje bláznivé nápady, ale aj detinské vrtochy, bez ktorých by si to nebola ty.

Zaslúžiš si niekoho, kto od teba nebude očakávať vernú kópiu predstavy jeho ideálnej ženy. Ak však muž nevie akceptovať spôsob, akým hovoríš alebo chodíš, štýl tvojho obliekania sa, či jednoducho prejav tvojej radosti, nie je to muž pre teba. Nevidí v tebe to, čím sa odlišuješ od iných.

elite-daily-Boris-Jovanovic-life-

Zaslúžiš si niekoho, kto bude uvidí každú stopu krásy na tebe. Niekoho, kto sa na teba pozrie s úsmevom, keď ráno vstaneš strapatá, keď pri varení tancuješ s varechou v ruke, alebo keď sa snažíš spievať a znie to skôr ako škrekot než spev.

Zaslúžiš si niekoho, kto ti pomôže rozhodnúť sa v zložitých situáciách. Niekoho, kto bude tvojou dúhou po daždi. Niekoho, kto ťa bude podporovať, inšpirovať k napredovaniu. Niekoho kto ti pripomenie kým si, keď o sebe začneš pochybovať.

Zaslúžiš si niekoho, kto strávi s tebou nie len dobré dni, ale vydrží stáť pri tebe aj v zlých. Niekoho, kto ťa neopustí, keď sa dostaneš do problémov. Niekoho, kto bude natoľko trpezlivý, že prečká tvoje blbé obdobie.

Zaslúžiš si niekoho, kto na teba bude pozerať ako na geniálnu osobu, aj keď sa občas zachováš hlúpo. Tvoje trapasy plné nešikovnosti nezmenia jeho nazeranie na teba. Niekoho, kto sa vždy pobaví jedálnym lístkom na tvojom tričku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating