www.popsugar.com

Nikdy som neľutovala to, že som si ťa vtedy vybrala, aj keď som mala iné možnosti. A keby sme sa dostali späť v čase, vybrala by som si ťa zas a zas. Vybrala by som si ťa aj napriek nesúhlasu okolia, no ty si to nevedel oceniť. Alebo si len nechcel. Bolo len otázkou času, kým sa aj ty rozhodneš koho si vyberieš. Dúfala som, že ja som tvoja jediná možnosť, no očividne som očakávala príliš veľa.

Nevzdala som sa ťa. Ani po tom, ako si sa rozhodol. Bojovala som, no ty si v tom mal už dávno jasno, a tak som ti nechcela brániť v tvojom šťastí. Urobil si rozhodnutie, ktoré ja rešpektujem pre tvoje šťastie a v konečnom dôsledku aj pre to moje. Popravde som si tento scenár nechcela nikdy  pripustiť. Jednoducho nepripadalo do úvahy, že by to medzi nami malo skončiť práve takto. Odrazu a bez vysvetlenia.

pexels.com

Viem, že som s tým mohla počítať. Už si si ju raz predsa vybral, dávno predtým, než som ti vstúpila do života ja. Potom sa však niečo zmenilo a daroval si mi časť tvojho života. Neviem, či ti nestačilo to, čo som ti bola schopná dať, ale viac som toho nemala.

Snažila som sa ti dať všetko čo mám, no nestačilo to a ty si pretočil list späť, aby si sa presvedčil, či sa nechceš vrátiť späť do minulosti, v ktorej nehrám ja hlavnú rolu. Zmenil si obsadenie postáv v tvojom živote. Obsadil si si tam svoju minulosť. A v tej chvíli som sa nezmohla na nič. Urobil si krok spať. Šiel si tam, kde to poznáš lepšie, kde ti to viac vyhovuje.

pixabay.com

Teraz už chápem prečo si to urobil. Len si vzal svoje šťastie do vlastných rúk. Možno si si myslel, že budeš šťastnejší. Neviem, či teraz si. A aj keby si nebol, viem, že mi to nepovieš. Každopádne ja svoje rozhodnutie neľutujem.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating