instagram.com/toalltheboysnetflix, instagram.com/noahcentineoreal

Perfektné romantické filmy od Netflixu, ktoré ťa rozplačú, pobavia, ale aj niečo naučia. Filmy o láske, ktoré si musíš pozrieť!

To All The Boys I’ve Loved Before

Päť chlapcov za celý jej život, ktorých milovala, päť listov, jeden pre každého z nich. Nikdy neposlané listy, ktoré poslané ani nemali byť, no akosi sa to zvrtlo.

To All The Boys: P.S. I Still Love You

Pokračovanie prvého filmu: keď do jej života vstúpi stará láska a zrazu jej vysnívaná lovestory nie je taká, akú ju očakávala. Príbeh o pravej láske, ktorá je nie vždy na prvý pohľad viditeľná.

The Kissing Booth

Jediný chlapec, ktorého chce, no nemôže ho mať. Elle a Lee sú najlepší kamaráti od malička, no všetko sa zvrtne, keď sa Elle zamiluje do jeho brata Noaha. Potom sa zvrtne všetko ešte o čosi viac, keď sa Noah zamiluje do nej.

The Perfect Date

Appka, ktorá ti nájde partnera na hocijakú párty, aby si nešla sama. No nájde ti aj pravú lásku?

The Last Summer

Stredná škola skončila, dospelácky život je tu. No malý kúsok medzi tým je ten čas, to obdobie, keď nič nie je dôležité a všetko je možné.

All The Bright Places

Dvaja ľudia, ktorí čelia osobným problémom. Dvaja ľudia, ktorí si vytvoria neskutočne silné puto. Dvaja ľudia, ktorých láska rozbúra všetky možné hranice.

Sierra Burgess is a Loser

Smska na zlé číslo nakoniec prerastie v nevinné chatovanie medzi dvoma ľuďmi, ktorí sa do seba zamilujú. No jeden z nich nie je tým, kým sa prezentuje.

Tall Girl

Celý život bola odstrkovaná pre jej výšku. No rozhodla sa zapadnúť. Láska, ktorá bola zo začiatku nie je tou, ktorá je jej osudová a všetko dopadne nakoniec tak, ako by nikto nečakal.

Reality High

Keď bývalá priateľka tvojho nového priateľa chce byť tvojou najlepšou kamarátkou, väčšinou je tam háčik. Ale aký?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife