Nie sme dokonalé ľudské bytosti. Každý z nás má aj svoju zlú stránku – prirodzenú vlastnosť, na ktorú nie je pyšný, ale je jeho súčasťou. Sú aj také, ktoré sú typické pre každé znamenie v zverokruhu. Poznáš tú svoju zlú vlastnosť? 

Baran

Ak niečo nie je tak, ako chceš ty, ideš prasknúť od zlosti. Tvoje detinské záchvaty naozaj nie sú to, čo ľudia chcú zažiť, a navyše sú dosť neprirodzené. Nauč sa pochopiť, že nemôže ísť všetko podľa tvojich predstáv.

Býk

Máš rada pekné veci. A veľa vecí. Si totiž materialisticky založená, čo sa skromnejším ľuďom môže zdať byť až prehnané. Musíš si uvedomiť, že na veciach vždy nezáleží.

Blíženci

Máš dve tváre, aj keď to nie je tým, že by si bola falošná. Jednoducho aj pod vplyvom nálady dokážeš zmeniť svoju osobnosť a správanie. Nie je to celkom zlá vlastnosť, no na ľudí tak pôsobíš nedôveryhodne.

Rak

Plačeš vždy a kvôli všetkému. Nauč sa správať ako dospelá žena!

Lev

Egoistická. Nič ťa nevystihuje lepšie, keďže miluješ seba a miluješ o sebe aj rozprávať. Ak však nedostaneš pozornosť, po ktorej túžiš, príde na rad tvoja škaredá stránka.

Panna

Ľudí okolo seba skenuješ a očakávaš, že všetci sa budú správať podľa tvojich životných predstáv. Ak to tak nie je, úprimne povieš čo si myslíš, no občas sa dostaneš z pravdovravnosti až ku krutosti.

Váhy

Všeobecne platí, že si milá a ľahko sa s tebou vychádza. Ale tvojou slabou stránkou je tvoja lenivosť. Do ničoho sa ti veľmi nechce, a aj keď sa pre niečo nadchneš, neskôr sa ti to už nechce ani dokončiť.

Škorpión

Bezcitnosť je vlastnosť, ktorou však ubližuješ ľuďom. No tvoje ľadové srdce to vôbec nechápe. Bez mrknutia oka dokážeš niekoho raniť. Skús sa vžiť do pocitov iných!

Strelec

Ty si zo všetkých to najarogantnejšie znamenie. A to sa prepája s tvojím narcizmom. Nikto však nechce tráviť čas s niekým, kto je zahľadený do seba tak, ako ty.

Kozorožec

Povýšenecká a snobská – asi takto ťa vnímajú ľudia v tvojom okolí. Máš pocit, že si niečo viac a tvoj nos často ohŕňaš nad vecami alebo ľuďmi, ktorí sa ti nezdajú dostatočne dobrí. Dávaj si pozor, aby si kvôli tomu neskončila sama!

Vodnár

Ty si taká divná osôbka. Nie však ako v nejakom vtipnom seriály. Proste sa držím „mimo“ diania, nie si veľmi spoločenská a akoby si mala vlastný svet.

Ryby

Ako ryba vo vode si plávaš vo svojom vysnívanom svete a realita ti preteká pomedzi prsty. Preto sa na teba nedá vždy spoľahnúť, a to sa ľuďom, ktorým niečo sľúbiš naozaj nerobí.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.