Žena a muž v Londýne
instagram/nastjastasia

Už si počula o tom, že niektorí ľudia majú schopnosť podmaniť si ostatných až natoľko, že dokážu nimi manipulovať? A možno si aj ty bola obeťou niečoho takého. Znamenia, ktoré sa ti dnes chystáme predstaviť, sú obzvlášť manipulátorské. Nebránia sa tomu ovplyvňovavať druhých, len aby si ich získali na svoju stranu a mohli to využiť vo svoj prospech. Nedbajú na city, ani na to, aké nepekné je takto sa správať. 

Využívať niekoho len preto, že je ľahšie ovplyvniteľný, je nesprávne. Preto si na to dávaj pozor a nedaj sa nachytať. Buď sama sebou a ži podľa toho, ako to chceš ty. Nie ten druhý.

Škorpión

Toto znamenie si kľudne niekde zapíš, pretože sa v ňom ozývajú manipulátorské chúťky. Najmä vo vzťahoch a priateľstve môže ukázať svoju pravú tvár, ktorá už nebude taká pohodová, ako sa ti javilo na začiatku.

Lev

Potrebuje pozornosť a slávu naokolo. Však už vieš, že toto je typické pre Leva. Ale na to, aby sa k tomu dopracoval, potrebuje publikum. A možná cesta, ako si ho získať? Využíva slabé stránky iných na dosiahnutie vlastných cieľov.

Ryby

Pri Rybách je to hlavne vo vzťahoch. Chcú si svoju polovičku podmaniť a vlastniť ju. Respektíve, chcú mať nad ňou absolútnu kontrolu. A tak sa snažia cez milý úsmev a neuveriteľnú galantnosť si získať dotyčnú osobu na svoju stranu.

Blíženci

Za uváženie stoja aj Blíženci. Majú extrémny talent, taký nemáš s veľkou pravdepodobnosťou ani ty, prekrúcať reči druhých, aby sa cítili previnilo a tak mohli nimi ľahšie manipulovať. Týmto odvracajú pozornosť od seba.

Vodnár

A spomenieme ešte jedno znamenie, Vodnára. Svojou prehnanou láskavosťou sa snaží najskôr obalamutiť a potom nastupuje jeho manipulovanie. So svojimi sladkými rečičkami sa snaží dosať do pozície “mať to pod kontrolou”. Zabúda však na jeden podstatný detail. Dlho sa nedá skrývať pravá tvár.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy