Znamenia, ktoré čaká láska

Tento týždeň sa nesie pre niektoré lepšie v pracovných záležitostiach, pre iné zas bude výnimočným v oblasti lásky. Vášeň, romantika či krásne chvíle nebudú chýbať u tých, ktoré sú vo vzťahu, no šťastie sa usmeje aj na single osoby. Ktoré znamenia môžu očakávať veľa lásky či osudových stretnutí?

Znamenia, ktoré si užijú tento týždeň veľa lásky a výnimočných stretnutí

Baran

Priprav sa na to, že počas najbližších dní sa na teba bude usmievať samotná planéty lásky Venuša. Zadaným prinesie veľa lásky a tie, ktoré sú bez partnera, čaká hneď niekoľko nových známostí. Páry upevnia svoje puto krásnymi spoločne strávenými chvíľami.

Blíženci

Nebo a hviezdy sa na teba usmievajú počas tohto týždňa predovšetkým v láske. O krásne okamihy sa postará aj Venuša, od ktorej môžeš očakávať nádherné správy. Horoskop však hovorí, že najbližšie dni budú horúce nielen pre tie, ktoré sú vo vzťahu, ale aj single osoby.

Druhé rande
zdroj: Unsplash/igoroerico

Rak

Osoby narodené v tomto znamení sa majú počas nastávajúcich dní skutočne na čo tešiť. Láske budú priať nielen hviezdy, ale aj planéty, ktoré sú pripravené priniesť ti v tejto oblasti veľa pozitívnych správ a dokonca aj vzrušujúce stretnutie. Počas víkendu bude aj Mesiac krásny a prinesie so sebou ďalšie šťastné chvíle.

Lev

Aj pre tvoje znamenie bude planéta lásky tento týždeň prajnou. Tvojej charizmatickej a okúzľujúcej osobnosti málokto odolá. Nezadané môžu navyše zažiť stretnutia, z ktorých by sa časom mohol vyvinúť vzťah. Môže mať navyše perspektívu vydržať veľmi dlho, ak nie navždy. Vášeň nebude chýbať ani v dlhodobých pároch.

Druhé rande
zdroj: Pexels/Jonathan Borba

Váhy

O veľa krásnej a čistej lásky sa tento týždeň postará Venuša, ktorá sa nachádza v tvojom znamení. Budeš sa cítiť spokojná a milovaná. Nebude chýbať ani poriadna dávka romantiky. Si pôvabnou a inteligentnou bytosťou, čo ťa môže pre opačné pohlavie robiť aj viac zvodnou. Vysoké ciele v srdcových záležitostiach môžu dosiahnuť slobodné.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy