unsplash.com

V dnešnom článku ti prinášam znaky, ktorými dávajú jednotlivé znamenia najavo, že niekoho milujú a ako slová „milujem ťa“ vyjadrujú v skutkoch.

Baran

Potrebuje pozornosť. Nie je dostatočne trpezlivý na to, aby počkal, kedy ho prestaneš ignorovať a tak sa ťa snaží zaujať. Je mu jedno, kde sa nachádzaš, pokojne ti vyzná city aj v preplnenom autobuse alebo na námestí pred ľuďmi. Nie je pripravený na to, aby sa vzdal bez boja.

Býk

Bude s tebou zaobchádzať veľmi opatrne a bude ťa rozmaznávať. Zameria sa na to, aby si zo všetkého mala len to najlepšie – jedlo, víno, darčeky, kvety, oblečenie. Sú to také darčeky, ktoré si môžeš nájsť ráno pri posteli alebo ti ich prinesie kuriér do práce.

Blíženci

Povie ti to narovinu. Veľmi jasne ti povie, či ťa miluje alebo nie. Chce byť k tebe úprimný už od začiatku, nevidí dôvod na to, aby sa na niečo hral. Vysvetlí ti, že ťa skutočne chce – tak pochopíš, že je to láska.

Rak

Odokryje ti celú svoju minulosť. Rak sa veľmi rád zabáva, ale je veľmi empatický a citovo založený. Ak ťa miluje, tak ti ukáže detské fotografie, zoberie ťa na obľúbené miesto, zaspieva ti obľúbenú pesničku a pri západe slnka ti bude rozprávať, aký je rád, že ťa stretol.

Lev

Bude stáť pri tebe aj v tých najhorších chvíľach. Lev miluje láskyplné veci, dobré veci a optimizmus. Avšak ak s tebou zostane aj počas zlého obdobia, môžeš si byť istá, že ti tým preukazuje lásku.

Panna

Napíše si zoznam, čo sa mu na tebe páči. Vytvorí si zoznam toho, čo na tebe miluje a bude dokonale prepracovaný ako všetko, čo muži v znamení panny robia. Hlavne nebuď príliš rozrušená, keď tam nájdeš niečo, čo sa ti nepáči – dal si na tom veľa záležať a môžeš si byť istá, že rovnako veľa mu záleží aj na tebe.

Váhy

Budeš vedieť, že ťa tvoj partner miluje, ak ti dá slobodu. Ak ti bude dôverovať a nebude ťa držať v zlatej klietke. Bude mať predsa pocit, že našiel svoju osudovú ženu a môže jej veriť vo všetkom. Takže je na čase nesklamať ho.

Škorpión

Neukáže, ako veľmi a akým spôsobom ťa miluje. Bude sa snažiť skyť to. Nedokáže si pripustiť, že sa do niekoho zamiloval – nerád dáva svoje emócie najavo. No ver mi, že ak ti bude venovať čas a pozonosť, miluje ťa.

Strelec

Bude to vidno na jeho správaní. Bude sa s tebou viac smiať, otvorene hovoriť, nebude mať pred tebou žiadne tajomstvo ani nič, čo by sa bál povedať. Konečne bude sám sebou a ty si môžeš povedať, že ťa úprimne miluje.

Kozorožec

Kozorožci sú veľmi trpezliví. Bude ťa milovať pekne krok za krokom. Budeš na ňom vidieť pokroky každý deň, budeš na neho hrdá a on ti jedného večera povie, že ťa miluje. Úprimne. Len tak, po veľmi dlhej dobe a veľmi nečakane.

Vodnár

Bude sa o teba snažiť. Bude vymýšľať všelijaké spôsoby, aby ťa zaujal. Je to presne ten druh muža, ktorý urobí veľkú párty alebo ťa pozve na rockový koncert. Bude sa snažiť o to, aby si sa vo vzťahu nenudila, pretože vie, ako ti na tom záleží. Tak veľmi ťa bude ľúbiť.

Ryby

Budeš vedieť, že ťa miluje, ak sa ti zdôverí s myšlienkami a snami. Muž ryba je veľmi zasnívaný, neustále niečo plánuje, fantazíruje a sníva o niečom. Môžeš si byť istá, že ťa miluje, ak ti odhalí každý kúsok duše.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating