unsplash.com

Čakám, kedy sa objavíš vo dverách môjho, kedysi nášho, bytu a budeš ma chcieť vypočuť. Stále dúfam, že ťa stretnem na našom spoločnom mieste, kde sme sa skrývali pred realitou a preto tam chodím každý deň a čakám na teba. Chodievam okolo našej obľúbenej kaviarne, kde sme trávili pár hodín nášho spoločného večerného času každú druhú sobotu a sliedim cez okná, či ťa tam nezahliadnem, aby som mohla za tebou prísť a všetko ti vysvetliť.

zdroj: unsplash.com

Existuje jediná jedna vec, ktorej sa nemôžem už mesiace zbaviť. A to je túžba ti povedať toto všetko, čo mi leží na srdci. Ako veľmi ťa milujem, že si mojim všetkým a preto som teraz bez teba ničím. Pochopila som, čo sa to vlastne stalo a aj to, že som na to potrebovala prišli veľa času a to už je pre teba neskoro. Ako veľmi ma to všetko mrzí a ako sa za to nenávidím. Viem, že som si to zavinila sama a aj viem, že to bola najväčšia chyba, akej som sa mohla dopustiť. Aj to, že priznávam chybu a dnes už viem, že toto všetko, čo sa deje sú následky, ktoré musím prijať.

Potrebujem ti to všetko povedať a vlastne ešte oveľa viac a až potom, keď si budem istá, že vieš všetko, budem schopná prijať tvoje odmietnutie. Skôr to nepôjde. Preto ťa tak veľmi prosím, neignoruj ma. Jediné, čo sa od teba žiada je aspoň chvíľočka tvojho času, kým ma vypočuješ.

zdroj: unsplash.com

Ak ti aspoň trošku na mne záleží po toľkom čase a po tom všetkom, čo sme spolu zažili, urob to pre mňa. Zmierni moje trápenie a dovoľ mi sa posunúť ďalej. Nechcem ti to všetko hovoriť, aby si ma prijal späť, aby si sa tváril, že sa nič nedeje alebo skôr nestalo, ani aby si bol so mnou za dobré. Nič z toho nežiadam a ani nemôžem, po tom všetkom.. Ale musím ti to povedať pretože si zaslúžiš to vedieť a až aby si ma mohol skutočne odmietnuť so všetkými informáciami, ktoré dnes ešte nemáš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating