Každý z nás má svoju minulosť, ku ktorej patria aj bývalé vzťahy. Môžeš tvrdiť, že ti bývalá tvojho aktuálneho partnera neleží v žalúdku, no aj tak kdesi vnútri teba stále žije maličká pochybnosť, či predsa k nej ešte niečo necíti. Aj keď tvrdí že nie, nasledujúce veci potvrdzujú opak.

„Nevinné“ porovnávanie

Porovnávanie s bývalými partnermi je absolútne no-go vo vzťahu. No občas si to človek neuvedomí, to je jasné. Ak sa ti však zdá, že ten tvoj nejak často vyťahuje to, čo jeho ex robila inak, asi jej má v hlave stále dosť. A je jedno, či to myslí v pozitívnom alebo negatívnom svetle. Dobre vieš, že ľudí milujeme aj s ich chybami.

Spomienky. Ach, tie spomienky!

Už si sa napočúvala dosť príbehov o tom, čo všetko so svojou bývalou zažil? Kde všade boli, aké milé, smiešne i nepríjemné príhody sa im stali? Aj takto dáva najavo, že na ňu často myslí a minulosť s ňou ešte nepustil zo života. On si to možno ani neuvedomuje a chce sám seba presvedčiť o opaku.

A ak o nej nehovorí, dôkazom môžu byť aj materiálne spomienky. Keď mu byt pomohla zariadiť ona a on nechce nič meniť, keď nechce vyhodiť jej veci, či veci, ktoré mu ona darovala, aj keď ich už dávno nepotrebuje, alebo keď stále nevymazal ich spoločné fotky.

Sú v blízkom kontakte

Zíde z očí, zíde z mysle. Takže bývalá, s ktorou je stále v kontakte, zo srdca len tak nezmizne. Jasné, niektorí ľudia dokážu byť po rozchode kamoši, no je ich len veľmi malé množstvo a klamú, ak tvrdia, že ani jeden z nich už absolútne nič necíti.

Nikdy city nevymažeš, ak je spomienka na lásku stále pred tvojimi očami.

Nazýva ju menom

Ak ti na niekom záleží, nebudeš ho nazývať „on/môj ex/bývalý/…“, ale menom. Takže, ak ten tvoj ju pri rozprávaní nazýva pekne menom, vieš, že v tom niečo bude. Ak je to jediná indícia, zrejme je len slušný, no ak sa tento bod spája aj s nejakým z tých predošlých, je to jasné.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.