pinterest.com

My, ženy, sme raz darmo také. Tešíme sa z maličkostí, máme rady čerstvé kvety, obdivujeme pekné veci, túžime po pozornosti a milujeme prekvapenia. Taktiež musíme mať vždy všetko, čo si zaumienime – najlepšie čo najskôr a medzi prvými (aby sme si to nakoniec nerozmysleli). Skúšame nové trendy, fungujú na nás čarovné slová ako “výpredaj, akcia, zľava”. Sme zaľúbené do módnych kúskov, ideme si oči vyočiť na topánky a tenisky vo výkladoch a v kúpeľni máme nekonečné rady kozmetických produktov.

U tej kozmetiky za zastavme.

Vieš, čo je to U – BOX?

To nevadí, ani ja som najskôr nevedela, ale keď som sa o ňom dozvedela, musela som ho objednať a preskúmať, o čo vlastne ide. U – BOX je špeciálne navrhnutý Beauty box, ktorý vychádza každý jeden mesiac. Objednáš ho cez FB stránku: U – BOX za 11,99€. Tajomný balík je určený na to, aby potešil každú ženu. Obsahuje kozmetické produkty a maličkosti, ktoré vždy tematicky ladia k danému mesiacu.

odzadu.sk

Ako vyzeral Marcový U – BOX?
Dizajnovo zabalený čierny balík s logom “UB” automaticky musí vzbudiť pozornosť. Prvá úloha splnená. Po otvorení škatule som na spodnej časti viečka našla podrobný popis produktov, ktoré obsahuje.

Klasicky ako „kvetinová maniačka“ sa priznám, že ma hneď zaujala jemná kvetinová čelenka. Takých predsa nikdy nie je dosť. Hlavne, ak sa blíži leto, hudobné festivaly alebo sa ti len cez slnečný deň nechce riešiť “bad hair day”, ktorý jednoducho a efektne vyriešiš čelenkou.

odzadu.sk

Box obsahoval aj ďalšie dva väčšie kvietky, ktoré sú vhodné taktiež do vlasov, na tašku, na vak či na riflovú bundu. Dnes sú v kurze rôzne piny, nášivky a kvety. Myslím si, že takéto kvety sú podobnou štýlovou alternatívou.

Naozaj prekvapením je každý – hocijaký produkt, ktorý je kórejskej značky. Som veľmi zvedavá, ako a či funguje ružová “maska na pery”. To je ten produkt, ktorý vás zaujme a nech sa vám to zdá akokoľvek absurdné, tak ho máte neuveriteľnú chuť ihneď vyskúšať.

odzadu.sk

Osobne čisto z kozmetiky ma potešilo telové mlieko – Neutrogena na suchú a citlivú pokožku. Po dlhej zime je toto telové mlieko pre mňa doslova záchrana.

Box ďalej obsahoval praktické farebné a vzorové náramky/gumičky v jednom, svieže mydlo Nivea a pilník na zhrubnutú kožu na pätách. Nenápadná pripomienka, že jar so sebou prináša prvé lodičky a sandále. Ďalej, krém na ruky od Medilony a sprchový gél značky Johnson’s s vôňou manga.

Marcový U – BOX so sebou priniesol nielen zvedavosť, ale i dlho očakávanú jar a závan kvetov. Ak máš rada maličkosti, kozmetiku a prekvapenia, myslím si, že je to niečo pre teba. Pretože…my ženy sme raz darmo také.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating