unsplash.com

Spomínam si na svoje dospievanie, keď som sa zamiloval do každého dievčaťa, ktoré mi venovalo trochu pozornosti. Po prvom zlomenom srdci som bol nútený prehodnotiť svoj život a napraviť chyby, ktoré som dovtedy robil. Rozhodol som sa, že už ďalej nebudem dobrým a milým chlapcom.

Vtedy som si myslel, že to znamená byť arogantný a striedať jednu ženu za druhou. Nie je to predsa opak dobrého a milého? A tak som začal. Pre ženy som bol čoraz príťažlivejší a zažil zopár nezáväzných vzťahov, ktoré som následne nevyberavo a necitlivo ukončoval.

A dnes? Stále si viem spoločnosť ženy patrične užiť, no pochopil som, že dobrý a milý chlapec je vlastne veľmi nesprávny výraz a ja som sa so svojim správaním mýlil. Ublížil som niekoľkým ženám, no nie som bez chyby a moja cesta si žiaľ vyžiadala aj takéto následky.

zdroj: unsplash.com

Dnes som opäť na ženy milý. Rád im dvorím, rozdávam komplimenty, prinesiem im nečakane kvety. No vedia, že vo mne nájdu muža, ktorý si za svojim názorom stojí a ktorý jej povie pravdu – a nie to, čo chce počuť. Div sa svetu, zrazu im nevadí, že som príliš „dobrý“.

Vieš prečo „milí chlapci“ nepriťahujú ženy? Nie preto, že by boli milí. Práve naopak. Sú to tí najväčší pokrytci a klamári pod slnkom. Byť opakom „milého chlapca“ môže byť pokojne aj niekto, kto je k ženám milý a pozorný. Akurát…

  • Je úprimný. Neskrýva svoje chyby, nevyhýba sa konfliktom a nehovorí len to, čo chcú ľudia počuť.
  • Nie je tajnostkár, ktorý zatají všetko, čo by sa mohlo niekoho dotknúť. 
  • Nemá problém jasne vyjadriť čo chce a narozdiel od „milého chlapca“ sa tak nemusí k požadovanému výsledku dostať manipuláciou.
  • Obdarúva ženu nezištne, nie s očakávaním protihodnoty. „Milí chlapci“ sú vlastne milí preto, že za to niečo očakávajú. Chcú oceniť, chcú pochváliť. A keď to nedostanú, vedia byť pekne pasívne agresívni.

zdroj: unsplash.com

Ak sa na teba bude zase nejaký chlap hnevať, že si sa zase uchýlila k nejakému hajzlovi, pripomeň mu, že možno je ten najväčší hajzel práve on.

Pretože žena nepotrebuje niekoho, kto sa kvôli nej bude pretvarovať. Žena potrebuje niekoho, kto si stojí pevne za svojimi názormi a postojmi a koho nezlomí prvá reakcia, ktorá mu nevyhovuje. Ak je toto tá definícia „zlého chlapca“, tak sa vám, milé dámy, absolútne nečudujem.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating