pexels.com

Nie, nezostaneš. No momentálne potrebuješ byť sama, naučiť sa veci, ktoré by si sa ako zadaná nenaučila a nemala byť si na to čas. Možno si single preto, lebo na to momentálne nie si pripravená a nebola by si vo vzťahu šťastná. 

Jasné, že aj ty chceš človeka, ktorý sa bude o teba zaujímať a starať, no momentálne asi potrebuješ zažívať veci sama, vyhľadávať dobrodružstvá, učiť sa a byť sama so sebou. Áno, máš za sebou ťažké rozchody, no ver mi, že na to nie si sama.

Máš okolo seba skvelých ľudí, ktorí sú tu pre teba, a preto by si im mala teraz venovať všetok svoj čas, ktorý máš a ktorý by si pri partnerovi asi nemala. Uvedomila si si, čo si zaslúžiš, a preto sa nepúšťaš do vzťahov, ktoré nemajú pre teba dlhodobý význam, čo je skvelé, pretože to nedokáže každý.

Ver mi, že nakoniec sa budeš cítiť skvelo a uvidíš, že máš veľa možností, ktoré môžeš využiť. Zamiluj sa do svojho života a nová láska bude len čerešničkou na vrchole toho všetkého, čo máš v živote.

zdroj: pexels.com

Oceň ako ďaleko si sa posunula, oceň to, čo máš a čo môžeš mať. Oceň to, aká si a čo od života očakávaš. Pochop, že na dobré sa čaká a skús sa zamyslieť nad tým, čo od toho druhého človeka chceš. 

Už sa viac necíť v rozpakoch, keď sa niekto spýta: „Máš priateľa?“ a odpoveď je stále „nie“, ani necítiť potrebu odôvodniť, prečo tomu tak je. Skrátka, momentálne je to tak správne a ty to nepotrebuješ siliť ani posúvať na úroveň, ktorá ti nevyhovuje.

Momentálne sa ti darí a ty využívaš svoj voľný čas naplno. Cvič, vzdelávaj sa, cestuj, píš, urob si výlety s priateľmi – skrátka život nie je len o láske, ale aj o sebaláske. Čím skôr to pochopíš, tým to bude pre teba lepšie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating