pexels.com

Zostaň single, kým sa nebudeš cítiť úplná. Kým pre teba nájdenie lásky nebude znamenať jediný životný cieľ.

Zostaň single, dokým sa nenaučíš milovať seba. Kým nebudeš potrebovať lásku od chlapa, aby si sa cítila kompletná.

Ostaň sama, kým si nevytýčiš, čo v živote chceš. Po čom túžiš, kam sa chceš dostať. Kým nezistíš akého človeka pri sebe neznesieš.

Zostaň single, kým sa nenaučíš užívať spoločnosť samej seba. Kým sa nebudeš cítiť pohodlne len tak, sama so sebou. Až dokým jedného dňa nestretneš človeka, ktorý bude pre teba partnerom a človekom, na ktorého sa v živote môžeš spoľahnúť, ale zároveň nebude tvojím jediným dôvodom existencie.

Zdroj: pexels.com

Zostaň single, kým neprídeš na to kto si. Bez toho, aby ťa ovplyvňovali názory niekoho iného.

Zostaň sama, kým sa nenaučíš byť samostatná. Buď nezávislá a potom si nájdi lásku, ktorá ti do života prinesie len ďalšiu radosť a potešenie.

Zostaň single, dokým sa nenaučíš veriť samej sebe.  Kým sa nenaučíš poslúchať svoju intuíciu a spoliehať na seba. Buď najprv osobou, ktorá nepotrebuje aby ju niekto druhý ocenil, pretože svoju hodnotu pozná dobre aj sama.

Ostaň slobodná, kým si neuvedomíš, že niekedy existujú dni, kedy sa ti nič nechce. Existujú dni, kedy si znechutená, ale vieš ako to spracovať. Existujú dni, kedy ťa niekto nahnevá, ale nepotrebuješ druhú osobu na to aby si sa vyventilovala.

Ostaň slobodná, pokým sa nenaučíš vážiť si život presne taký, aký je. S jeho spravodlivosťou aj nespravodlivosťou, so všetkými radosťami a útrapami, so všetkými príležitosťami, ktoré prináša, a ktoré je potrebné vedieť využiť.

Ostaň single, kým sa nenaučíš prekonávať strach a neustále sa posúvať ďalej.

Ostaň single dovtedy, kým si nebudeš istá, že máš dostatok lásky na to, aby si svojho partnera milovala so všetkými jeho chybami. Kým si nebudeš istá, že mu stačíš a nepotrebuješ s nikým súperiť.

Ostaň single, dokým nezačneš vnímať vzťahy a lásku ako slobodnú voľbu, a nie vynútený záväzok, či zvyk.

thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating