Ako iste vieš, hviezdy ti vedia veľa predpovedať. Dokážu opísať tvoje vlastnosti, dobré a zlé stránky, no a vedia aj určiť, aké budú malé deti. Ak ti teda záleží na tom, aby bolo tvoje dieťa čo najlepšie, čítaj ďalej.

Deti, ktoré sú poslušné, sú narodené v týchto znameniach.

Ryby

Dieťa v znamení Ryby je to najlepšie dieťa, ktoré si matka môže priať. Stále sa len usmieva, neplače a poslúcha. Je veľmi empatické a keď budeš mať veľa práce, nechá ťa osamote – zahrá sa aj samo. Potrebuje však slová uistenia. Ak mu budeš hovoriť o tom, aké je šikovné, krásne a dobré, odmení ťa poslúchaním a pomáhaním. Nebude ťa hnevať naschvál – len vtedy, keď sa bude cítiť zle.

zdroj: Pexels/Lucas Souza

Blíženci

Toto dieťa má rovnaké vlastnosti, ako aj dospelý Blíženec. Je veľmi zvedavé, prahne po informáciách a už od skorého veku ho budeš musieť učiť čítať a písať. Bude chcieť vedieť všetko o tom, čo sa deje vo svete. Odhliadnuc od tejto náročnej vlastnosti, je toto dieťa skvelé. Má veľa hračiek, koníčkov, dni chce tráviť na ihrisku a medzi deťmi. Nebudeš mať pri ňom veľa práce. Na mojkanie moc nie je, no vie prejavovať lásku každý deň.

Váhy

Dieťa v znamení Váhy vyžaduje veľa lásky. Je to naozaj najzlatšie dieťa, aké môžeš mať. Nebudeš sa na neho hnevať ani jednu sekundu, pretože ťa úplne odzbrojí svojím úsmevom. Vie poslúchať, no občas sa nahnevá a plače. Avšak, keď budeš mať toto dieťa, nepovieš na neho nič zlé. Bude to pre teba malé slnko. Všade donesie pozitívnu energiu a lásku – na ňu nesmieš zabúdať.

zdroj: Pexels/Ketut Subiyanto

Kozorožec

Ak budeš mať dieťa v znamení Kozorožca, po čase ťa vôbec nebude potrebovať. Súkromiu a samostatnosti sa učí veľmi rýchlo, prejavuje zmysel pre vzdelanie a miluje dokumenty. Život s ním bude ľahký, pretože nebude žiadať veľa pozornosti, skôr bude chcieť slobodu. Ani sa nenazdáš a odíde z domu. Dieťa v tomto znamení je najmenej náročné a veľa si pri ňom oddýchneš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.