Vždy mi prišlo šialené, ako sa ľudia vracajú k sebe, keď už sa raz rozhodli odísť. Ako po čase prišli na to, že ich osamelý život bez druhej osoby vlastne taký dobrý nie je.

No to ty nepotrebuješ. Potrebuješ niekoho, kto nikdy neodíde. Kto neodíde, keď sa ti nedarí, kto neodíde, keď mu niekto iný venuje pozornosť, kto si ťa vybral, pretože chce byť s tebou každý jeden deň.

Zaslúžiš si niekoho, kto neodíde, keď sa priznáš so svojimi hriechmi z minulosti. Keď mu povieš o svojich neistotách a veciach, ktoré na sebe nemáš rada. Kto neodíde, nech už vyzerajú veci akokoľvek zle.

zdroj: unsplash.com

Zaslúžiš si niekoho, kto neodíde, keď mu vyznáš svoje city. Keď mu povieš, ako si k nikomu predtým nikdy nič podobné necítila. Ako veľa pre teba znamená a ako by si vydržala celé dni pozerať sa na neho a ležať v jeho náruči.

Zaslúžiš si niekoho, kto sa nebojí tvojej lásky.

Niekoho, kto neodíde v jeho najlepších časoch, lebo môže mať, koho chce. Koho nezaujímajú ostatné možnosti, pretože si vybral teba. Pretože vie, čo v tebe má a vie, že si jediná svojho druhu. Zaslúžiš si niekoho, kto ti dokáže, že niektorí ľudia môžu aj zostať.

Zaslúžiš si niekoho, kto neodíde, lebo ho nebaví stereotyp. Niekoho, kto ti pripomenie tvoju silu, tvoju výnimočnosť a niekoho, kto chce s tebou o všetky tie tvoje veci bojovať.

Možno všetci máme jednu osobu, ktorú by sme chceli vidieť späť, no mali by sme túžiť práve po niekom, kto nikdy neodíde. Kto raz odišiel, môže odísť znova. No kto môže odísť, ale rozhodne sa zostať, to je presne osoba, ktorú potrebuješ. Presne osoba, s ktorou si zaslúžiš byť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating