pexels.com

Nikdy sme nemali dovoliť, aby to zašlo až sem. Skutočne neviem prečo. Neviem, či som jediná, ktorej toto všetko robíš. Neviem, či je to mojim správaním alebo tvojim, či je to citmi, ktoré chabnú. Ale nikdy sme toto nemali dopustiť. Keď už sa to raz začne ničiť… Keď proste začne prichádzať príliš veľa problémov, časté hádky, nezáujem a všetky tieto veci, ktoré postihli nás, už je to príliš veľký náznak konca.

Odsudzujeme sa. Strácame city. Meníme sa. Keby môžem vrátim čas a nikdy ti nepoviem, čo cítim len aby sme si nikdy nemohli ublížiť. Neviem, čo by sme mali urobiť. Teda, či sa ešte vôbec dá niečo urobiť, aby to bolo všetko späť. Aby si tu bol nie len starý ty a stará ja, ale aby sme to boli starí my! Ja nemám pocit, že s tým dokážeme niečo urobiť. Vraj sa vždy nájde riešenie, ale my už ich zrejme ani nedokážeme hľadať. Sme príliš iní ako predtým.

Môžeme si nahovovárať, že sa milujeme rovnako, ale nie je to tak. Nechcem aby súčasnosť bola pravda. Prečo sa nevraciame k tým krásnym začiatkom? Kedy sme po sebe túžili, zaujímali sa o naše životy, báli sa jeden o druhého, žiarili lebo sme milovali a nechceli o druhého prísť, verili si, podporovali sa, dobíjali energiou, dvíhali jeden druhého, milovali sa spolu reálne s citmi kedykoľvek a kdekoľvek, stačilo chcieť, keď sme sa škriepili kvôli maličkostiam a ukončili to smiechom. Pamätám si ako som mohla povedať, že si moje šťastie. A dnes cítim hlbokú beznádej a nekonečné prázdno z toho všetkého, čo sa deje a prvýkrát od kedy si ma zmenil som strašne zúfalá a nemám ani poňatia, čo mám robiť a už vôbec neviem, ako na to prísť. Milujem ťa ale už to nemá to čaro ako kedysi.

Najhoršie je, že mi spôsobuješ viac sĺz ako úsmevu.

Chýbaš mi až príliš i keď sedíš priamo vedľa mňa. Stále viac a viac, akoby si sa odo mňa stále vzďaľoval. Takto to rozhodne nechcem a chcem veriť, že ani ty. Neviem čím sa to začalo, ale ničí ma to, pokladá na zem, pomaly ale isto. Chcem nás mať späť! Samozrejme v niečom sme iní, pretože ľudia sa skúsenosťami menia, ale všetko to skvelé vďaka čomu sme boli šťastní, spolu šťastní, musíme získať späť.

A little extra care. @gisou_official

A post shared by Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi) on

Možno sme si vtedy nepripadali ako dokonalý pár a ani sme neboli. Ale to vôbec neprekáža, pretože sme boli ideálny pár, v ktorom sme boli dokonalý jeden pre toho druhého. Chcem byť s tebou znovu šťastná. Ani neviem opísať ako moc po tom túžim. Som zúfalá a bezradná bez pocitu lásky ku tebe a taktiež od teba, bez tvojej prítomnosti a taktiež bez toho, ako si ma robil šťastnou.

Dúfam, že keď to raz nájdeš neprevrátiš očami. Vložila som to toho kus seba, množstvo sĺz, tiež času a nekonečno spomienok na tie časy, kedy som si nemusela nič viac priať, pretože všetko, čo som chcela si bol ty a to som aj mala. Len sa pozri na naše staré fotky, je to priam vidno, tú lásku a iskru. Viac už asi ani povedať nemôžem.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife