freepik.com

Nie je to o tom, že by nebol nikto iný.
Je to o tom, že nie je nikto ako on.

Nikto nie je ním. Neviem čím to je, no ťahá ma to za ním každým každučkým dňom. Je mojím snom. Je mojou oblohou. Je mojím slnkom i mrakom. Je mojím zmätkom. Je mojou dennodennou myšlienkou. . .

Stojím na opačnej strane a dívam sa na hviezdy, kým Ty spíš. Predstavujem si, aké by bolo, ak by sa dve hviezdy spojili. Aké by bolo to, ak by sme sa spojili my. Len ja a ty. No je to vôbec ešte možné? Netuším. Neviem. Nemyslím. Som v nás stratená.

freepik.com

Viem, je to už 730 dní bez teba, no ľúbiť ťa neprestávam.
Nechal si ma ísť svojou cestou, no v mojom srdci miesto stále máš, i keď mojím viac nie si. Nechal si mi len predstavy. Máš inú rád. Stavím sa, že ona má všetko. Je pekná rovnako ako ty. Jej vôňa ostáva na tvojom tričku. Jej bozky na tvojich perách. Možno by som mala byť viac ako ona. Vidím ju. Ako ti leží v náruči. Cítim tú diaľku medzi nami každým bozkom medzi vami.

Pýtam sa sama seba, kde sa stala chyba? Kde nastal reset našej lásky? Kto vymazal všetko medzi nami? Som zmätená. Viem, vravíš, že máš ma rád, no si si tým naozaj istý? Si presvedčený o svojich slovách? Vždy, keď to hovoríš moje srdce ožije a môj úsmev sa rozžiari. Moje srdce tomu verí, no hlboko vnútri viem, že všetko je už preč. Tak, prečo ma motáš? Zas raz. Vieš to len ty. No prosím pochop, že každý čas strávený s tebou je pre mňa len ďalšou ranou.

Ty máš ma rád. No ja som ťa neprestala ľúbiť. V tvojich očiach stále vidím naše spoločné dlhé letné dni, naše bláznovstvá, tvoj smiech, tvoje slzy, tvoj hnev a mojich 5 rokov života. Bolo to krásne.

tumblr_nacnj5l1JL1svuqyfo1_500 rantnow.com

Dala by som všetko za to, aby to opäť bolo pravdou. Pretože láska pre mňa hodnotu má. Nie je pre mňa hrou. Končím. Nemôžem sa s tebou stretávať, už na to jednoducho nemám síl. Prepáč mi. Nehnevaj sa prosím, už ti viac nemôžem byť nápomocná, už ti viac nedokážem radiť, už ti viac nedokážem klamať, že je všetko v poriadku.

Ja odchádzam. No prosím, ty sa nenechaj pokaziť, buď tým kým si, miluj celým svojím srdcom, neboj sa otvoriť a neriaď sa trendmi, je fajn nezapadať. Vždy sa mi na tebe páčila tvoja inakosť. Ďakujem ti za čas strávený so mnou, i keď pomyslením na to sa mi chce plakať.

favim.com favim.com

Nuž, možno raz osud spojí nás zas.

Možno raz prídeš na to, že som jediná.

Možno raz, zistíš, že z mojej strany nešlo len o klam.

Ja zatiaľ budem žiť život, aký si zaslúžim.
Plakať už nechcem. Budem sa smiať a užívať si krásu sveta.

P.s.: Ľúbim ťa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating