Ľudia majú rôzne vlastnosti. Každý má totiž inú povahu už od narodenia. Zatiaľ čo niekto je úplne pokojný a flegmatický typ, iný sa dokáže naštvať kvôli maličkosti. V tom horšom prípade sa uchýli aj k agresívnemu správaniu. Pozri sa, na ktoré znamenia by si si mala dať v takejto situácii pozor.

Blíženci

Správanie sa človeka v tomto znamení veľmi závisí od aktuálnej nálady. Ak ju má zlú, nervy si dokáže vybiť aj na niekom, kto za nič nemôže. Nedokáže si totiž uvedomiť, kde sú hranice. Aj keď ho to neskôr zamrzí, je už príliš neskoro. Je to človek, ktorý vo vypätej situácii nevie ovládať svoje nervy, a okrem hlasného kriku sa dokáže uchýliť aj k fyzickému útoku. Možno poznáš Blíženca, na ktorého by si to nepovedala, no hovorí sa, že za toto jeho dvojité správanie môže práve to, že sa v jeho osobnosti skrývajú dvojičky – blíženci.

Rak

Človek narodený v tomto znamení je veľmi emocionálne založený a citlivý. V zásade býva pokojný a nemá náladu na to, aby svoje pocity prejavoval aj verejne. No ak dôjde k situácii, ktorá ho poriadne zasiahne, ukáže sa jeho hlboko skryté ja. Najčastejšie vtedy, ak dôjde ku krivde týkajúcej sa osoby, ktorú má veľmi rád. Napríklad, ak sa na neho hnevá milovaná polovička, a chce počas hádky od neho odísť, dokáže ju zo strachu nasilu držať pri sebe. Podľa polície vraj k tomuto znameniu patrí najviac ľudí, ktorí sa dopustili zločinu z vášne.

Strelec

Tento človek má kus agresívneho správania v sebe už na prvý pohľad. Ľudia ho tak často opisujú, no nie úplne z dôvodu strachu. Jednoducho má také vyjadrovanie, a ak sa naskytne príležitosť, pri ktorej tento človek potrebuje použiť pri výmene názorov argument, podá ho s dávkou zlosti v hlase. Je to presne ten typ človeka, ktorý pri rozprávaní rozhadzuje rukami a preto by si sa s ním do vážnejšieho konfliktu nechcela dostať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.