unsplash.com

Ak máš vo svojom živote človeka v znamení Panny, je to niekto, o koho sa môžeš vždy oprieť a kto ťa vždy vypočuje. Je to niekto, kto si ťa cení ako človeka a vždy bude stáť pri tebe. Ľudia v znamení panny potrebujú počuť, že ich máš rada a sú veľmi vďační za každého človeka v ich živote.

Majú veľký zmysel pre detail a všetko v ich živote musí dávať zmysel. Nemajú radi small talky a väčšinou sa považujú za introvertov. Často bojujú s úzkosťou a myslia si, že nie sú dosť dobrí. Sú disciplinovaní, majú radi poriadok a ak sa zamilujú, tak to vnímajú ako lásku na celý život.

zdroj: Photo by Annette Sousa on Unsplash.com

 

Sú veľkí kritici a nič nie je pre nich dostatočne dobré, no iných vedia oceniť a vychváliť. Sami však so sebou bojujú a neustále o sebe pochybujú. Muž panna veľmi rád uvažuje a vie byť aj veľmi racionálny, aj keď dáva najmä na svoje pocity.

Oddane dokáže čakať na lásku aj roky a ak je smutný, dokáže sa zabaviť prácou, ktorú chce robiť na 100 % a dbá aj na to, aby ho napĺňala. Za najlepšie vlastnosti ženy považuje disciplínu, oddanosť, vernosť a dobrosrdečnosť. Partnerku na celý život si vyberá zodpovedne a nenecháva nič na náhodu.

Je veľmi citlivý a potrebuje veľmi často počuť, že ho miluješ. Ak potrebuje od niekoho pomoc, cíti sa nesebavedomo a najradšej si všetky veci rieši sám, akoby mal dostať pomocnú ruku od iných.

Muž v znamení panny potrebuje istoty. Chce vedieť, že to s ním myslíš vážne a neuspokojí sa s niekým, s kým si nie je 100 % istý do budúcna. Nudí ho, ak má niekto plytké sny a plány. Potrebuje záujem z druhej strany, no veľmi rád trávi čas aj sám. Vyhľadáva len ľudí, ktorí majú podobné ciele a záujmy a potrpí si na to, komu venuje svoj čas.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating