Baran: 

V júni budeš oveľa viac vášnivejšia v tom, že budeš veľmi rada vyjadrovať svoj názor. Budeš otvorenejšia tvojim pocitom a myšlienkam. Môžeš veľa získať avšak aj veľa stratiť. Urob si čas a všetko si dobre premysli.

Býk:

V júni bude čas vyskúšať nové spôsoby ako si rozširovať vedomosti a svoje zručnosti. Môžeš sa však v práci cítiť veľmi nervózne a pod stresom, vyskúšaj nové spôsoby meditácie.

Blíženci: 

V júni nájdeš svoje stratenú energiu, ktorú ti zobralo skúškové, maturita alebo práca. Môžeš mať však problém nájsť vo svojom živote rovnováhu – nesústreď sa preto na veľa vecí, skôr zameraj svoje úsilie iba na jeden cieľ.

Rak:

V júni budeš mať úspech, ak necháš rozvíjať svoje talenty a začneš sa venovať nejakému umeniu. Môžeš mať úspech aj v tvojej práci a môžu ťa povýšiť. Avšak dávaj si pozor, aby si nebola ovplyvnená negatívnym postojom.

Lev: 

Spoznáš veľa nových priateľov, zažiješ veľa nových zážitkov a cez leto si konečne oddýchneš. Spoznáš, kto je tvoj priateľ a naopak, kto sa ťa snaží len zneužiť.

Panna: 

Objavíš dôveru v seba samú a začneš sa cítiť viac sebavedomo. Budeš si vytvárať kruh priateľov, s ktorými sa cítiš komfortne a budeš mať viac času na rodinu, ktorú si v poslednom čase zanedbala.

Váhy:

Zažiješ veľa nových dobrodružstiev, zažiješ túžbu po niečom novom. Možno sa vydáš na nejaký výlet, ktorý si vždy chcela zažiť a teraz sa ti to môže podariť. Tak do toho.

Škorpión: 

V júni ťa zaplaví túžba hovoriť s každým úprimne a otvorene. Je to dobré znamenie, avšak dávaj si pozor, niekomu môže tvoja otvorenosť naopak uškodiť a zraniť ho.

Strelec:

Počas tohto mesiaca budeš vytvárať detské, hravé a zábavné spojenia. Tvoje vzťahy budú posilnené komunikáciou a slobodným prejavom. No daj pozor na prázdne slová a sľuby, ktoré nebudeš môcť splniť.

Kozorožec: 

Tvoje zdravie v júni bude najlepšie za posledné obdobie. Môžeš sa cítiť veľmi silná a energetická. Ak pôjdeš na nejakú diskotéku, zažiariš a budeš hviezdou večera.

Vodnár:

Momentálne si v období, kedy ťa všetko baví a si plná energie. Jún ti prinesie veľa nových vecí, veľa zábavy a potešenia. Budeš chcieť preskúmať všetko nové a čo si zaumieniš, to sa ti podarí.

Ryby:

V júni na teba dopadnú všetky starosti, ktorými si sa nechcela zaťažovať počas jari a zimy. Teraz je však čas vyriešiť ich. Budeš cítiť silnú túžbu po tom, aby si s každým človekom vychádzala dobre a nehádala si sa s ním. Možno ti to vyjde a ak nie, nezúfaj, podarí sa to inokedy.

Zdroj: tarot.com, elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.