hdwallpapers.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každý rok sa pozerám na svoje nezadané kamarátky, ktoré si chcú silou mocou pred začiatkom tohto mesiaca nájsť priateľa. Chápem, všetko naokolo kvitne, všade naokolo majú ľudia väčšiu potrebu sa chváliť svojím dokonalým životom, ale umelo si hľadať partnerov len preto, aby ich mali, to sa mi zdá trošku zvláštne…

Či si zadaná alebo nie, pokús sa pochopiť aj iný význam tohto mesiaca. Uvidíš, že ak si sama, tak na konci tohto mesiaca budeš spokojnejšia a šťastnejšia. Tento mesiac si vyhraď pre seba, ako očistu tvojej „duše“ od všetkých každodenných starostí. 

To čo sa stalo počas dňa v práci/škole nechaj za dverami svojho domu a po zvyšok dňa sa na to snaž nemyslieť.

elite-daily-jovo-jovanovic-morning-workout-800x400 foto: elitedaily

Všetko naokolo rastie a kvitne, príroda je radostná tak naber z nej energiu. Snaž sa prijať samú seba. Áno máš svoje chyby, to má každý. Máš ale aj svoje silné stránky, tak ich rozvíjaj!

Od dnes (ak si to ešte doteraz neurobila) budeš pracovať na sebaláske. Tak ako sa staráš o seba z vonku, tak sa začni starať o seba aj z vnútra. Ak máš pocit menejcennosti, si utiahnutá do seba alebo máš malé sebavedomie, je čas, aby si s tým skončila. TY si jeden plnohodnotný a jedinečný človek. Nie si o nič menej ako tvoja priateľka alebo žena, ktorú si dnes stretla v meste. Je na čase, aby si si to uvedomila a začala na sebe aj v tejto oblasti pracovať.

elite-daily-side-chick-800x400-768x384 foto: elitedaily

Od dnes si vyhraď niekoľko minút denne len pre seba. Počas tejto doby oddychuj. Nie tak ako keď spíš, ale premýšľaj o sebe, o tvojich plánoch, snoch. Počas týchto chvíľ rob niečo čo ťa baví. Vypočuj si dobrú hudbu, vyjdi na balkón a užívaj si májové slniečko… Na začiatku to možno bude v tvojom hektickom živote ťažké, ale keď sa ti to podarí už nikdy s tým neprestaneš.

Mám pre teba tip: Skús začať svojmu vnútru venovať rovnaký čas z dňa ako sa staráš o svoj vonkajšok. Ideš si lakovať nechty a zaberie ti to hodinu? Tak skús hodinu čítať nejakú zaujímavú knihu, ktorá bude pre teba prínosom…

„Si to, čo veríš, že si. Netreba byť ničím iným, len sebou samým.“

Don Miguel Ruiz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife