Photo by Joelvalve on Unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vďaka príťažlivosti sa do nás muži zamilujú. Vďaka našej jednej vlastnosti, ktorá výrazne prevyšuje nad všetkými, si získame muža, ktorého chceme.

Poď sa aj ty dnes pozrieť, ktorá vlastnosť je tá osudová. Vďaka ktorej ti všetci muži padnú k nohám 🙂 .

Baran

Veľkorysosť. Vždy si veľkorysá a práve to na tebe muži milujú. Dokážeš si ich tým získať a vďaka tomu urobia všetko, po čom zatúžiš. Nevyužívaš to, no si si toho vedomá. Zamilujú sa a tebe potom zostáva rozhodnúť sa, ktorého chceš viac.

Býk

Žiarlivosť. Hoci to nie je pozitívna vlastnosť, ty ju vnímaš ako veľmi priateľskú. Vďaka nej si muži uvedomia, že ťa chcú. Rola postreleného káčatka ti ide veľmi dobre a muži s tebou (po žiarlivostnej scéne) trávia viac času.

Blíženci

Hravosť. Si milá, príjemná a stále sa chceš dozvedať nové veci. To je niečo, čo mužov prinúti zamilovať sa do teba. Tvoja hravosť a zároveň nevinnosť v nich prebúdza chcenie.

Rak

Srdečnosť. Vždy si srdečná a láskavá. Mužov to priťahuje, pretože v dnešnom svete vidia častokrát ženy, ktoré sa správajú chladne. Ty taká nie si a preto si získaš každého, ktorého chceš.

Lev

Presvedčivosť. Tvoje presvedčovacie schopnosti sú na úrovni experta. Máš odvahu sa pustiť do boja s každým, koho chceš získať. Všetkých mužov presvedčíš, že to najlepšie, čo sa im môže stať je, že sa do teba zamilujú. Funguje to.

Panna

Jemné spôsoby. Nie je to vlastnosť, no vieš sa správať ako pravá dáma. Keď sa objavíš v miestnosti, vždy si stredobodom pozornosti a nikto z teba nemôže spustiť oči. Tvoje jemné spôsoby a vychovanie prinúti nejedného muža sa do teba zamilovať.

Váhy

Tvrdohlavosť. Muži na tebe milujú, keď si ideš pevne za svojím. Ženu bojovníčku by chcel doma predsa každý. Vyznačuješ sa tým, že vždy získaš to, čo práve chceš.

Škorpión

Vášnivosť. Pri Škorpiónovi by to ani inak nešlo. Už od prírody si vášnivá a zbožňuješ, ak necháš za seba hovoriť svoju túžbu. Zamiluje sa do teba každý muž, ktorý túži po chémii.

Strelec

Šarmantnosť. V spoločnosti vždy vyžaruješ pozitívnu energiu a si duchaprítomná. Ľudia sú pri tebe šťastní, pretože aj ty si šťastná. Ak sa muž do teba zamiluje, tak je to práve pre toto. Máš toľko optimizmu, že by s tebou chcel prežiť celý život.

Kozorožec

Vytrvalosť. Ak si v niečom naozaj dobrá, tak je to vytrvalosť. Nezaujíma ťa, koľkokrát sa ti niečo nepodarilo, ty sa snažíš stále. Môžeš padnúť veľakrát, no ešte viackrát sa postavíš. Tvoje odhodlanie na tebe muži milujú.

Vodnár

Inteligencia. Rada sa vzdelávaš, dozvedáš sa nové informácie a vždy, keď sa zaujímaš o nejakú tému, musíš ju vedieť 100% do hĺbky. Muži milujú na tebe snahu, ktorú vyvíjaš, aby si sa naučila niečo nové.

Ryby

Citlivosť. Vďaka tomu, že si citlivá, sa do teba muži zamilujú. Oni jednoducho túžia po tom, aby sa mohli o niekoho postarať a dať mu bezpečie. Ten niekto si ty a týmto si ich získaš – buď empatickou a citlivou aj naďalej.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy