Ani si nestihla žmurknúť a leto je to preč. Prichádza september a s ním aj chladné počasie, prvé jesenné dni a dážď.

Tešíš sa, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie? Tak neotáľaj a čítaj ďalej.

Baran

Aj keď už august skončil a prichádza september, teba to nepoloží a budeš mať stále dobrú náladu. Na jeseň sa už veľmi tešíš, pretože miluješ práve dozrievajúce ovocie a padajúce listy.

Pokiaľ si hľadáš vzťah, v tomto období máš najväčšie šance na to, aby si niekoho stretla. Neboj sa vyraziť do ulíc, pretože hviezdy ti budú naklonené.

V práci nebudeš mať veľa povinností, avšak čakajú ťa menšie, no náročné úlohy, ktoré ti dajú zabrať. Do konca septembra budeš musieť všetko dokončiť.

Býk

V septembri na vlastnej koži spoznáš, že nemusí byť všetko len čierne alebo biele. Život má veľa farieb a práve jeseň je na to ako stvorená.

Ak si vo vzťahu, môžeš očakávať hádky, no nebude to niečo, čo bude viesť k rozchodu. Skôr sa váš vzťah zlepší a bude v ňom panovať dôvera.

V práci ťa čakajú náročné dni, od ktorých ti pomôže len dovolenka pri mori, ktorú si musíš neodkladne naplánovať.

Blíženci

Už počas prvých dní septembra prejdeš na úsporný režim a budeš chodiť do postele skôr. Chceš byť dobre vyspatá a mať veľa energie. V strede mesiaca ťa čakajú nákupy, pretože dekorácie na jeseň miluješ zo všetkých najviac.

Vo vzťahu sa nič nezmení, skôr upadne do stereotypu, preto by si mala ísť s priateľom na výlet.

Práca ťa bude baviť, budeš sa do nej tešiť a vďaka dobrému kolektívu budeš robiť pár nadčasov.

Rak

September je ideálny čas na to, aby si každému poďakovala. Za to, ako s tebou zvládli leto, víkendy a grilovačky. Nebolo to najľahšie, preto môžeš byť rada, že ešte stále máš priateľov.

Pokiaľ si single, neotáľaj a vyraz von. Večer máš ideálne šance na to, aby si zbalila muža svojich snov.

Povinnosti sa ti nakopia jedine v práci, kde nebudeš vedieť, čo robiť skôr. Skús si ich roztriediť od najťažších po tie najľahšie.

Lev

Mala by si sa riadiť radou, že pomaly ďalej zájdeš. September bude pre teba zlomový, pretože si veľa vecí uvedomíš a zmeníš svoje smerovanie.

V láske sa ti bude dariť. Ak si single, každý ťa bude chcieť, no pokiaľ si vo vzťahu, partner ťa bude viac obdivovať a milovať.

V práci nečakaj zmeny, avšak koncom mesiaca ťa môže čakať školenie či nový kurz.

Panna

September je tvoj mesiac. Budeš sršať pozitívnou energiou, ktorú si si šetrila celé leto. Na tvoje narodeniny si poriadne užiješ a nebude ti záležať na tom, kto si o tebe čo pomyslí.

Vo vzťahu budeš pociťovať mierne turbulencie, no neexistuje nič, čo by komunikácia nevyriešila. Zameraj sa na to, aby ste sa s partnerom každý deň rozprávali.

V práci budeš potrebovať pár dní voľna na to, aby si si vyhodila z kopýtka, poprípade vyrazila na dovolenku či wellness.

Váhy

K tomu, aby si našla nový cieľ v živote, stačí naozaj málo. Presvedčíš sa o tom v septembri, kedy ti bude všetko jasné.

Vo vzťahu pôjde všetko ako po masle a ty nebudeš mať ani pocit, že žiješ s niekým, kto je opačného pohlavia. Partner ti bude dokonale rozumieť a čítať myšlienky.

V práci sa môžeš „tešiť“ na chaos, pretože po letných dovolenkách príde tvrdé vytriezvenie. Nebude sa ti chcieť pracovať, avšak budeš musieť.

Škorpión

V septembri by si nemala zanedbávať svoje pocity. Všetko, čo cítiš, by si mala ihneď identifikovať a ísť s tým von. Či už to budú pozitívne emócie alebo tie negatívne, nič by si nemala skrývať.

V single živote sa nič nezmení. Stále budeš sama, avšak môžeš sa tešiť na horúce večerné flirty, ktoré ti prinesú vzrušenie.

Taktiež budeš uvažovať o zmene práce, ktorá je potrebná, no nie nevyhnutná. Buď trpezlivá a nerob rýchle rozhodnutia.

Strelec

September je mesiac, kedy sa spamätávaš z dovolenky. Mala by si si pomaly začať šetriť peniaze na zimu, aby si mohla z niečoho kupovať vianočné darčeky.

Vo vzťahu sa ti bude dariť, tvoj partner ti bude venovať veľa pozornosti, pretože bude mať pocit, že ťa v lete zanedbával.

V práci však presný opak. Môžeš sa s niekým pohádať a dokonca z toho vyjsť veľmi zle. Mala by si si dávať pozor na to, čo komu hovoríš.

Kozorožec

V septembri by si sa mala zamerať na svoje telo. Po lete a bláznivom režime by si mala jesť zdravo a začať cvičiť. Ak ti to vydrží, v zime budeš mať postavičku a kondičku ako lusk.

V práci nepostrehneš nič nové, pretože budeš zasnívaná do toho, čo všetko si stihla cez leto. Budeš pomalá, no za to šťastná.

Single ženám neprinesie osud nič nové, môžu sa objaviť nejakí muži z minulosti. Tým, ktoré sú zadané, prinesú hádky viac pochopenia zo strany partnera.

Vodnár

Konečne pochopíš, že čo sa má stať, stane sa a čo ti nie je súdené, nedostaneš. Aj keď si to budeš veľmi želať. V živote otvoríš oči a zrazu ti spadnú ružové okuliare.

Vzťah ti prinesie nové výzvy a prekážky, ktoré keď zdoláš, partner sa bude chcieť posunúť ďalej. Či už to bude spoločné bývanie alebo svadba, nechaj sa prekvapiť.

Práca ťa nebude baviť, pretože budeš mať pocit, že je monotónna a nudíš sa. Potrebuješ zmenu a tak možno odídeš.

Ryby

Vieš byť empatická a to ti pomôže prežiť september v dobrej nálade. Nasiakneš do seba všetky pocity a emócie, ktoré majú ľudia z prichádzajúcej jesene.

Vo vzťahu budeš pozitívne naladená, všetko ti s priateľom vyjde a keď budeš s ním, tvoju tvár bude zdobiť úsmev.

Práca ti bude prinášať úrodu, pretože napriek tomu, ako tvrdo budeš pracovať, nebudeš vôbec unavená a ešte si aj zarobíš do budúcnosti.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.