Photo by Anastasiya Lobanovskaya from Pexels

Poznáš to obdobie života, keď máš pocit šťastia a spokojnosti vďaka jednému človeku? Máte sa radi, stretávate sa, a zrejme je v tom niečo viac. Možno láska. Ale kedy sa dá hovoriť o vzťahu? Dnes sa už málokto pýta otázku Chceš so mnou chodiť? A možno sa navzájom hanbíte (či bojíte) opýtať priamo na to, či sa považujete za pár. Ak však na vás sedia nasledujúce body, je to jasné!

1. Je to prvý človek, ktorému hovoríš každú novinku

Nech už sa ťa v živote postretne dobrá či zlá správa, on je ten, komu sa chceš zdôveriť. Vlastne, máš chuť mu hovoriť o každej hodine dňa, ktorý si prežila a každom detaile, ktorý ťa v ňom zaujal. A nikdy ti to nepríde ako debata o ničom, pretože sa máte stále o čom baviť. On je k tebe rovnako otvorený. Možno sa považujete za najlepších priateľov, no ak u vás platia aj ostatné body, je v tom niečo viac.

2. Vidíte sa minimálne 3x v týždni

Ak máš niekoho rada, chceš s ním tráviť čas. Ak niekoho miluješ, chceš s ním tráviť všetok čas. Kým nie ste oficiálne vo vzťahu, ešte to nie je v takej fáze, avšak v porovnaní s inými známymi spolu trávite toho času oveľa viac. A aj keď máte prácu či školu, nájdete si ho aj počas týždňa.

3. Vaši priatelia si z vás už uťahujú

To, že to medzi vami iskrí už necítite iba vy dvaja, ale všimlo si to aj vaše okolie. Priatelia si z vás začínajú uťahovať, označujú vás už za pár, a čakajú len na to, kým si to konečne priznáte aj vy. Máš pocit, že všetci na vás vyvíjajú akýsi tlak a neustále na to myslíš. Majú pravdu? Ste skutočne pár?

4. Bozkávanie (a možno aj čosi viac) už máte za sebou

No dobre, nehrajme sa na sväté. Ak niečo medzi vami je, už muselo dôjsť minimálne na bozky. Aj napriek tomu, nie každý, s kým máme intímnosti je automaticky náš partner. Preto si musíš uvedomiť, či u vás dvoch ide iba o toto, alebo je to súčasť vznikajúceho vzťahu. Ak si vás našla vo všetkých štyroch bodoch, ste jasný pár.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating