thoughtcatalog.com

Ahoj princezná.

Pozerám sa na teba. Na ten boj, ktorý sa sama so sebou snažíš vyhrať. Pozerám sa na ten neporiadok, ktorý nosíš vo svojej hlave. Vidím ten úsmev, ku ktorému sa musíš nútiť, aj tie slzy, ktoré sa snažíš skryť. Ach, si tak prekrásna.

napo napoleonfour.com

Viem, že to nedopadlo tak ako si si predstavovala. Že tvoje vysnívané svadobné šaty budú už len fotkou v tvojom notese a že tie mená, ktoré si chcela dať vašim deťom už viac nevyslovíš. Mrzí ma, že ten rozchod bol taký tvrdý a že si sa z oblakov znova vrátila späť na zem. Ľutujem každú slzu, ktorú si kvôli nemu vyplakala a mrzí ma to pri každej myšlienke či spomienke, ktorá ti tak ubližuje.

Vieš, že tak, ako som tu pre teba vždy bol, tak tu budem aj naďalej. Znova spolu môžeme pozerať tie detské rozprávky či romantické filmy a obviňovať ich, že takto svet nefunguje. Spolu sa môžeme smiať nad tým tak populárnym romantickým klišé „šťastný až do smrti“ a spolu môžeme plakať nad dnešnou dobou, ktorú tak nenávidíš.

tumblr_ogfs800ema1vzaj5zo1_500 napoleonfour.com

Hlavu hore princezná, si silnejšia než toto. Nechaj slzy stekať, srdce sa hojiť, zlé spomienky miznúť, ale nenechaj padať svoju korunku. Toto nieje koniec tvojho legendárneho romantického príbehu. V skutočnosti, je len ďalšou kapitolou.

Vo svete, kde dala realita facku tvojej najväčšej fantázii je toto možno len budíček. Aby si si uvedomila, že si zaslúžiš toho, kto sa po tvojom bozku premení zo žabiaka na princa, ktorý pre teba urobí čokoľvek, presne tak ako v rozprávkach princ pre svoju vyvolenú, ktorý bude bojovať s reálnym svetom tak, ako princ bojuje s drakom a hlavne takého, s ktorým zažiješ naozajstný šťastný koniec.

Processed with VSCO with a9 preset zdroj: napoleonfour.com

Takže princezná, nezúfaj a začni písať novú kapitolu svojho života a buď hrdá na to, že keď ju prevrátiš, bude legendárnou. Je pravý čas drahá. Hlavne uver v to, že si zaslúžiš niečo lepšie.

Zabudni na toho, kto ťa bral ako samozrejmosť, kto staval svoje záujmy pred teba, kto s tebou nezdieľal tie tvoje. Prepáč mi za toho muža a ver, že jedného dňa s ním bude zaobchádzané tak, ako si to naozaj zaslúži. Ver, že aj jeho srdce bude jedného dňa zlomené. Jedného dňa si uvedomí ako veľa stratil, ale vtedy už budeš ty diamantom niekoho iného.

Počúvaj ma pozorne princezná, pretože to, čo ti poviem je dôležité. Aby si uverila, že si zaslúžiš niečo lepšie, musíš uveriť tomu, že muž, ktorému nabudúce dovolíš vstúpiť do tvojho života si ťa skutočne zaslúži. Je to o tom poznať svoju sebaúctu. O tom vedieť kto si, čo môžeš urobiť a koľko toho môžeš dať.

Teraz princezná, je ten najvyšší čas na to, aby si prestavala svoj život. Choď a preskúmaj svet. Rob veci, pri ktorých budeš cítiť chvenie svojho srdca. Získaj múdrosť zo svojich predchádzajúcich chýb, aby si nespadla, keď ti nabudúce nejaký muž podlomí nohy. Budeš stáť. S hlavou hore a hrdá na to, kto si a čím si sa stala. Ži svoje sny, nestrať z dohľadu to, na čom ti skutočne záleží, zameraj sa na to, čo naozaj chceš a nechaj čas, aby zahojil rany. Jediné, čo ti môžem povedať princezná je, že čas skoro vždy zahojí všetky rany.

tumblr_odh7cm5nig1qc91i1o1_1280 tumblr.com

Si to ty a len ty, kto vie, čo si skutočne zaslúžiš. A som si istý, že akonáhle si uvedomíš kým si, už sa nebudeš snažiť uspokojiť s niečím menším ako si už mala.

On ani nie je hodný tvojich sĺz princezná, tvojich myšlienok naňho o 3 v noci, keď celé mesto spí, dopekla, on si nezaslúži miesto v tvojom paláci.

Takže znova vstaň a ver mi, že ten pravý príde a dokáže ti, prečo si nezaslúži byť len kapitolou, ale celým názvom knihy.

S pozdravom,
Niekto, kto verí, že si zaslúžiš byť šťastná.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating