thoughtcatalog.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Raz sa ma jeden chlap spýtal, čo chcú ženy. Tak ak vás je viac, skúste odpovede nájsť v nasledujúcich riadkoch. Budem hovoriť o ženách, nie o dievčatách a i možno medzi dievčatami nájdeme ženy, ktoré vedia čo chcú a nemusia ich mať na každom prste dvoch. Ale jedného na celý život. Hovorí sa, že keď žena povie „Nie“ myslí áno. A že keď povie :“Áno“, myslí tým nie. A ja hovorím, že je to blbosť, ak ide o ženu, ktorá vie, čo chce.

1 pexels.com

Lásku. Základ. Keď cíti, že ju milujete a dáte jej svoju lásku, ona vám ju u seba zdvojnásobí a daruje vám všetko, čo vám uvidí na očiach.

Istotu. Kľudne budete môcť ísť s kamošmi o pol 11 večer na pivo a nebude robiť scény, keď bude vedieť, že vám môže veriť, že ste jej človek, ktorý ju nezradí a s tým jej dáte ďalšiu dôležitú vec, a to je Vernosť.

Žiarlivosť. Zdravú, takú pri ktorej bude vedieť, že vám na nej záleží. Nemusíte pri tom použiť vulgarizmy a iné zhadzovania na ľudí z jej okolia, aby ste to prejavili. Alebo ju zatvárať doma, či jej dávať dole sebavedomie. To nie je cesta.

Pozornosť. Môžu to byť pekné slová, ale aj najmenšia drobnosť. Len tak, lebo ju ľúbite. A druhý význam je, že jej dáte svoju pozornosť, že budete počúvať, keď vám niečo hovorí. Rovnako ako ona vás.

Jemnosť. Tvrdé, diktátorské spôsoby, by žiadne jemné stvorenie nebralo ako pozitívum. Skôr to môže raniť a lámať srdce ženy.

Úprimnosť. Keď jej poviete vždy pravdu. Za každých okolností, nech sa deje, čo sa deje.

Vedieť si vážiť. Ju, jej veci, ktoré pre teba robí, jej lásku, jej čas,ktorý ti dáva.

Otvorenosť. Rozpravy, v ktorých budete hovoriť o svojich citoch, o tom, čo pociťujete, keď ju vidíte ako ju veľmi ľúbite, či keď sa hneváte, lebo bude vedieť, že ju púšťate do svojho vnútra.

Keď k tomu budeš tvorivý, aby na všetky vaše dni nebola sama a ukážeš jej všetku tvoju mužnosť, to je plus, ale nie niečo tak podstatné ako uvedené veci tam vyššie. Vždy si bude priať Teba a tvoje srdce. A keď jej dáš všetky tieto veci, ona ti dá seba, svoj život a obetuje ti všetko, čo bude v jej silách. Bude za teba aj dýchať, bojovať a snívať, keď to bude treba. Nepotrebujete na to žiadne vzorce, knihy a ani prednášky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating