Photo by katemangostar from Freepik

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Možno ste spolu len pár týždňov či mesiacov, prípadne ešte nebývate spolu, tak väčšinu času vám neostáva nič iné, len spolu komunikovať prostredníctvom mobilu. Pri četovaní ale platia tiež isté pravidlá, ktorých by si sa mala držať, inak sa môže stať, že sa so svojím frajerom pochytíš aj na nejakej úplnej maličkosti.

Ako iste sama veľmi dobre vieš, chlapi väčšinou nebývajú tými ukecanými, česť výnimkám. Ak niečo od nich chceš, musíš sa ich opýtať na rovinu a nemôžeš to na nich skúšať v rôznych náznakoch. Inak sa môže veľmi ľahko stať, že nedostaneš takú odpoveď, akú by si čakala, čo ťa akurát tak rozzúri a tvoj drahý nebude vedieť, čo zase urobil zle a prečo sa tvoja nálada otočila o 180 stupňov. Je to smutné, ale je to tak.

Jediné, čo môžeš urobiť, je držať sa počas písania s chlapmi istých zásad, ktoré to uľahčia nielen tebe, ale aj jemu. A uvidíš, že tých nervov budeš mať o čosi menej. 🙂

zdroj: Photo by teksomolika from Freepik

Čo nerobiť počas písania s chlapom?

1. Nepýtaj sa naraz viacero otázok. Netuším prečo, ale chlapi majú mozog naprogramovaný tak, že väčšinou odpovedajú len na otázku, ktorá zaznela ako posledná. Ak chceš od neho vedieť viac informácií, radšej mu to kúskuj do viacerých správ a nevybaľ všetky otázky naraz.

2. Nepíš milión krátkych správ za sebou. Nie je nič horšie, ako neustále cinkajúci mobil. Tvoj milý bude mať pocit, že ho neustále bombarduješ. Radšej mu napíš jednu dlhšiu správu, ale ani tam to netreba preháňať. Sama predsa dobre vieš, že chlapi nemajú radi rozsiahle správy.

3. Nepíš mu veci, ktoré nechceš, aby sa dostali na verejnosť. Nikdy nevieš, kde a kedy si tvoju správu prečíta a môže sa stať, že sa jeho mobil dostane do nesprávnych rúk a ty ostaneš poriadne zahanbená.

4. Nepreháňaj to so smajlíkmi, nálepkami či gifkami. Raz za čas je fajn, keď mu pošleš roztomilé gifko, ktoré vyjadruje tvoju náladu, no vaša konverzácia sa nemusí premeniť na umeleckú galériu. Ak používaš smajlíkov, na vyjadrenie smiechu stačí aj jeden, nemusí ich byť hneď desať.

5. Na druhej strane sa ale vyhni písaniu bez použitia smajlíkov. Vieš čo to v mužoch evokuje? Že si poriadne nahnevaná a oni majú prúser. Ale dôvod, samozrejme, nepoznajú.

6. Nikdy sa cez správy nehádajte. On nebude vedieť čo odpísať, ty ale budeš vidieť, že tvoju správu si pred pár minútami už prečítal…asi ti nemusíme hovoriť, čo bude nasledovať. 

7. Nepíš mu tiež ani vtedy, keď si poriadne nahnevaná a mohla by si ľutovať to, čo napíšeš. Ak mu ale veľmi chceš niečo poslať, radšej si aspoň dvakrát prečítaj po sebe, čo si naozaj napísala. To isté platí aj o tom, keď si opitá. Málokedy vznikne niečo dobré zo spojenia alkohol a posielanie správ.

8. Nestráv celý deň písaním a čakaním na to, kedy ti konečne odpíše. Máš predsa aj svoj život a svoj voľný čas, rovnako ako on. Nesleduj celý deň svoj mobil, kedy sa ti na ňom objaví nová správa, pretože jediné, čo tým docieliš, bude, že budeš nespokojná. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating