unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Len máloktorá žena je taká, ako ty. Ako to vieme? Ak sa nájdeš v týchto nasledujúcich bodoch, ver, že si silnejšia a sebavedomejšia, než si myslíš. 

1, Si úprimná. Hovoríš veci narovinu, aj keď vieš, že niekomu môžu ublížiť, nemáš rada láskavú lož. Veľa ľudí ti preto nevie prísť na meno, no ty radšej veci hovoríš priamo.

2, Veľmi dobre vieš, kto si. Vieš, kto si a nepodceňuješ sa. Vieš reálne zhodnotiť, na čo máš a na čo nie, máš svoje názory, hodnoty a priority, od ktorých len málokedy upúšťaš.

3, Si si istá všetkým, čo robíš. Len málokedy sa ti stane, že sa za niečo ospravedlníš alebo že máš pocit zlyhania. Ak niečo robíš, robíš to na 100 % a si si presne všetkého vedomá.

4, Máš víziu do budúcnosti a neustále na nej pracuješ. Si si vedomá toho, že sa chceš mať v živote dobre, a preto makáš na tom už od skorého veku. Prácu vnímaš, že je to niečo, čo ťa má baviť celý život, a preto nie je čas na nudné brigády, ktoré ti síce na istý čas zabezpečia peniaze, no nedajú ti dostatočné skúsenosti.

zdroj: unsplash.com

5, Len zriedkavo vybuchneš. Väčšinou reaguješ pohotovo a pokojne. Len málokto ťa vie skutočne vytočiť a ty už neriešiš hlúpych ľudí, pretože nemáš chuť míňať svoju drahocennú energiu na negatívne veci.

6, Nezažívaš veľké trápenia. Ak sa ti v živote nedarí, vieš si to rozanalyzovať a reálne zhodnotiť, čo sa deje a ako sa to dá urovnať. Netrápiš sa vecami dlho, pretože v tom nevidíš zmysel a si názoru, že budúcnosť aj tak nezmeníš.

7, Nebrániš sa, ak ťa niekto kritizuje. Kritiku vnímaš pozitívne, ak je objektívna a má ťa kde posunúť. Nemáš problém vypočuť si na seba názor, ak je to od niekoho, koho si ceníš a zaujíma ťa to, čo si myslí. S neobjektívnou a hlúpou kritikou nemáš zľutovanie.

8, Neočakávaš, že život bude ľahký. Neočakávaš, že dostaneš niečo zadarmo a neplačeš nad rozliatym mliekom. Vieš, že život nie je fér a že sa zo zlých skúseností musíš len poučiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife