instagram.com/darknetflix & instagram.com/sherlockhgram

Pre všetkých milovníkov seriálov tu máme ďalší výber toho najlepšieho. Tentokrát sa pozrieme na 4 seriály, ktoré nenechajú tvoje mozgové bunky na pokoji. Donútia ťa premýšľať nad všetkými súvislosťami, otázkami a aj tak ťa prekvapia. Ktoré z nich už máš dopozerané?

Twin Peaks

Tento seriál začal svoju históriu už v roku 1990, kedy sa dočkal dvoch sérií, a v roku 2017 sa natočila tretia s 18 epizódami. Twin Peaks je malé americké mestečko, ktorým otrasie vražda mladej a obľúbenej miestnej stredoškoláčky. Objasniť túto udalosť prichádza detektív FBI, ktorý odhaľuje miestne tajomstvá a záhady. Seriál bol vo svojom čase vysoko hodnotený, a určite ťa zaujme aj dnes.

Dark

Ide o nemecký seriál, ktorý vyšiel pod taktovkou Netflixu. Prvá séria vyšla v roku 2017, a na tretiu si počkáme tento rok. Seriál opisuje udalosti v malom mestečku Winden, kde začne dochádzať k tajomným udalostiam po tom, čo sa stratí miestny chlapec. A nie je to po prvýkrát. Zisťuje sa však, že všetky udalosti, a dokonca aj obyvatelia mesta, sú medzi sebou všelijako popreplietaní. A to nie len minulosťou, ale aj budúcnosťou.

Sherlock

Kto by nemiloval záhady, ak ich rieši sám kráľ detektívov, Sherlock Holmes? Tento seriál je na obrazovkách už od roku 2010, no ide o klasiku, ktorá ťa prinúti premýšľať ako detektíva. V tomto seriáli rieši záhady v Londýne Sherlock spolu so svojím kamarátom, doktorom Watsonom. Ten o ich dobrodružstvách píše blog, vďaka ktorým sa Holmes stane celebritou.

Black Mirror

Tento žánrovo mixnutý seriál je na scéne už od roku 2011, a pre jeho veľkú obľubu vyšla jeho piata séria aj v roku 2019. Je zaujímavý tým, že sa každá časť odohráva v inej časovej realite, má iné obsadenie, aj tému. Všeobecne ale opisuje svet, ktorý technologicky tak rýchlo napreduje, až môže byť desivé, čo všetko vďaka tomu môže nastať.

View this post on Instagram

Надеюсь, что людей, которые не посмотрели бы этот сериал – нет. Ведь он просто шикарен. Но для тех, кто остался в стороне 👇🏻👇🏻👇🏻 «Чёрное зе́ркало» — британский научно-фантастический телесериал-антология, созданный Чарли Брукером. Лейтмотив сериала — влияние информационных технологий на человеческие отношения. Каждая серия не связана с предыдущими ни сюжетом, ни актёрами, ни временем и ни местом повествования. Рекомендуется к просмотру 👌 сериал получился на твёрдую 10❤️ Приходите к нам и с удовольствием наслаждайтесь сериалом🧐 #netflix #нетфликс #нетфликссериал #сериалы #черноезеркало #blackmirror

A post shared by КИНОТЕАТР (@movies_cinema_nn) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife